Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
  Data:  2006-03-25 10:00 - 2006-03-26 16:00
  Vieta:  Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           11 
   7           6.86 
   4           20 
   4           28 
   7           12 
 U-19 
   9           13.33 
   5           3.2 
   5           6.4 
   4           3 
   6           1.67 
 U-17 
 11           12.36 
 13           12.31 
   4           6 
   4           3 
 11           6.18 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Kauno JSO 3 ]
   Klaipėdos BK 7 ]
   CBC 2 ]
   Smešas 1 ]
   Kretingos BK 1 ]
   Volanas 2 ]
   BC421 1 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   PLAY 1 ]
   SEB akademija 1 ]
   AKBK 1 ]
   Kauno BK 5 ]
 Kiti žaidėjai [ 30 ]
 Ketly Freirik       5 U-17 MV    2 U-17 MD G.Saar    4 U-17 MX G.Kunka 
 Rajen Hint       6 U-17 VV    3 U-17 VD M.Reppo    2 U-17 MX L.Vana 
 Karoliine Hoim   U-19    2 Suaug MX A.Mangel    1 U-19 MV    1 U-19 MD L.Vana 
 Grete Hoim       6 Suaug MV    4 Suaug MD E.Uudekull    4 Suaug MX M.Metskula 
 Sandra Kamilova       4 Suaug MV    2 Suaug MD H.Reino    1 U-19 MX R.Kasner 
 Raul Kasner   U-19    3 U-19 VV    1 U-19 VD M.Metskula    1 U-19 MX S.Kamilova 
 Gabriel Kunka       5 U-17 VV    1 U-17 VD I.Seidelberg    4 U-17 MX K.Freirik 
 Ants Mangel   Suaug    1 Suaug VD R.Must    2 Suaug MX K.Hoim    1 U-19 VV 
 Margus Metskula       4 Suaug MX G.Hoim    6 U-19 VV    1 U-19 VD R.Kasner 
 Raul Must   Suaug    1 Suaug VV    1 Suaug VD A.Mangel 
 Helen Reino       2 Suaug MV    2 Suaug MD S.Kamilova 
 Madis Reppo       8 U-17 VV    3 U-17 VD R.Hint    8 U-17 MX E.Uudekull 
 Getter Saar   U-15    8 U-17 MV    2 U-17 MD K.Freirik    6 U-17 MX I.Seidelberg 
 Ingmar Seidelberg       2 U-17 VV    1 U-17 VD G.Kunka    6 U-17 MX G.Saar 
 Esta Uudekull       4 Suaug MD G.Hoim    6 U-17 MV    8 U-17 MX M.Reppo 
 Laura Vana   U-17    1 U-19 MD K.Hoim    2 U-17 MV    2 U-17 MX R.Hint 
 Aigar Tonus   U-9    6 Suaug VV 
 Janis Abolins     10 U-17 VV  10 U-17 MX Z.Metra 
 Baiba Dzelme   U-19    4 U-19 MV    3 U-19 MD B.Medniece    4 U-19 MX T.Preinbergs 
 Edijs Livins   Suaug    5 Suaug VV    3 Suaug MX K.Šefere 
 Baiba Medniece   Suaug    2 U-19 MV    3 U-19 MD B.Dzelme    2 U-19 MX J.Metra 
 Janis Metra   Suaug    8 U-19 VV    5 U-19 VD T.Preinbergs    2 U-19 MX B.Medniece 
 Zane Metra   U-19    4 U-17 MV  10 U-17 MX J.Abolins 
 Margarita Mikelsone       7 Suaug MV    3 Suaug MD K.Šefere    7 Suaug MX K.Kašinskis 
 Dana Pelna   U-15    6 U-19 MX G.Tagdelenovs    7 U-17 MV    4 U-17 MD M.Radovska 
 Toms Preinbergs   U-19    7 U-19 VV    5 U-19 VD J.Metra    4 U-19 MX B.Dzelme 
 Monika Radovska   U-15    9 U-17 MV    4 U-17 MD D.Pelna    5 U-17 MX A.Rainskis 
 Arturs Rainskis       3 U-19 VD G.Tagdelenovs    4 U-17 VV    5 U-17 MX M.Radovska 
 Kristine Šefere   Suaug    1 Suaug MV    3 Suaug MD M.Mikelsone    3 Suaug MX E.Livins 
 Grigorijs Tagdelenovs       4 U-19 VV    3 U-19 VD A.Rainskis    6 U-19 MX D.Pelna 
Viso dalyvių: 56
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 2-as turas.
2006-12-09 12:00 2006-12-10 16:00
Kaunas
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
2006 metų Lietuvos “B” lygos komandinės badmintono pirmenybės
2006-11-25 12:00 2006-11-26 16:00
Klaipėda, I Melnragė, sporto kompleksas/ ...
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
2021 Balandis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.