Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 9 ]
   CBC 46 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Aliaksandr Karpovich   1979   35+  2020-0203    5 Suaug B VD Ž.Tamošiūnas 7·22·38
 Almantas Abromaitis   1988   Suaug  2020-0204    9 Suaug C VD C.Nguyen 1·12·30·46
 Aurelijus Andreliūnas   1982   35+  2020-0085    7 Suaug C VD D.Sirvydis 2·16   8 Suaug C MX I.Gudelytė 59·73·89·103
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2020-0207    4 Suaug B MD T.Rakauskaitė 18·32·49   6 Suaug B MX V.Salietis 56·68·81·95
 Audrius Butkus   1969   45+  2020-0208    3 Suaug C VD D.Likas 14·31·47   7 Suaug C MX A.Michaliova 64·79·92·106
 Dainius Čeplinskas   1977   40+  2020-0209    5 Suaug B MX R.Ulozaitė 53·67·82·96
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2020-0074    5 Suaug C MD A.Mastavičiūtė 10·43   8 Suaug C MX A.Andreliūnas 59·73·89·103
 Inga Jakutienė   1972   45+  2020-0051    2 Suaug C MD A.Michaliova 27·42 12 Suaug C MX R.Kubilius 60·77·91·105
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2020-0052  10 Suaug B MD M.Janutaitė 5·20·35·51   5 Suaug C MX A.Pečiboršč 60·74·87·102
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0218    2 Suaug B VD G.Miestauskas 9·23·37   1 Suaug B MX J.Žibūdienė 66·80·94
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug      1 Suaug B MD T.Urbonienė 17·34·50   2 Suaug B MX K.Šemeta 58·69·81·94
 Mindaugas Kelpšas   1985   Suaug    15 Suaug B MX D.Yarmalovich 58·72·86   6 Suaug C VD G.Arbačiauskas 14·29·45
 Darius Likas   1972   45+  2020-0224    3 Suaug C VD A.Butkus 14·31·47   9 Suaug C MX V.Zonytė 59·91·106
 Tomas Lukoševičius   1980   35+      1 Suaug B VD K.Šemeta 6·22·37 11 Suaug B MX U.Pūkaitė 56·71·86·100
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2020-0054    4 Suaug C VD A.Pečiboršč 13·28·44   6 Suaug C MX L.Venckutė 63·75·88·101
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2020-0225    2 Suaug C VD M.Puchovičius 15·29·44 14 Suaug C MX J.Ivanauskaitė 62·75·90·104
 Giedrius Miestauskas   1987   Suaug  2020-0226    2 Suaug B VD R.Kavaliauskas 9·23·37   8 Suaug B MX R.Gečaitė 52·66·82·97
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2020-0056    9 Suaug B MX T.Rakauskaitė 52·84·99
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug      4 Suaug C VD D.Martinaitis 13·28·44   5 Suaug C MX K.Janutaitė 60·74·87·102
 Rytis Pratusevičius   1988   Suaug  2020-0062  10 Suaug C VD R.Kubilius 2·15·31·46 11 Suaug C MX R.Paurytė 63·78·93·107
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2020-0230    2 Suaug C VD D.Mazėtis 15·29·44   2 Suaug C MX S.Macijauskaitė 65·76·90·103
 Beata Rakštytė   1974   40+      8 Suaug B MD U.Pūkaitė 3·17·32·48
 Vidas Salietis       2020-0233    6 Suaug B VD A.Tamošaitis 8·25·39   6 Suaug B MX A.Brikaitė 56·68·81·95
 Darius Sirvydis   1981   35+  2020-0234    7 Suaug C VD A.Andreliūnas 2·16
 Vytautas Šeibutas           5 Suaug C VD G.Jauniškis 13·30·47
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2020-0237    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 6·22·37   2 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 58·69·81·94
 Agnius Tamošaitis   1983   35+      6 Suaug B VD V.Salietis 8·25·39   4 Suaug B MX T.Urbonienė 54·67·80·95
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   50+  2020-0240    5 Suaug B VD A.Karpovich 7·22·38 13 Suaug B MX A.Montvydaitė 54·70·100
 Rūta Ulozaitė   1986   Suaug  2020-0265    3 Suaug B MD R.Gečaitė 19·33·49   5 Suaug B MX D.Čeplinskas 53·67·82·96
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2020-0266    6 Suaug C MD R.Paurytė 11·27·41   6 Suaug C MX D.Martinaitis 63·75·88·101
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2020-0270    2 Suaug B MD J.Puchova 20·33·48   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 66·80·94
 Darya Yarmalovich   1977   40+    15 Suaug B MX M.Kelpšas 58·72·86
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2020-0072  14 Suaug B MX D.Juodsnukis 55·71·85·98
 Rugilė Gečaitė   1988   Suaug  2020-0247    3 Suaug B MD R.Ulozaitė 19·33·49   8 Suaug B MX G.Miestauskas 52·66·82·97
 Monika Janutaitė   1990   Suaug  2020-0062  10 Suaug B MD K.Janutaitė 5·20·35·51   1 Suaug C MX C.Nguyen 73·87·101
 Liudas Liepa   1987   Suaug      8 Suaug C VD A.Indriošius 1·16
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2020-0254    2 Suaug C MX M.Puchovičius 65·76·90·103
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2020-0255    5 Suaug C MD I.Gudelytė 10·43
 Alina Michaliova   1981   35+  2020-0065    2 Suaug C MD I.Jakutienė 27·42   7 Suaug C MX A.Butkus 64·79·92·106
 Rasa Paurytė   1986   Suaug  2020-0061    6 Suaug C MD L.Venckutė 11·27·41 11 Suaug C MX R.Pratusevičius 63·78·93·107
 Jelena Puchova   1983   35+  2020-0229    2 Suaug B MD J.Žibūdienė 20·33·48   7 Suaug B MX J.Bartkus 57·72·85·99
 Ugnė Pūkaitė   2001   U-19  2020-0231    8 Suaug B MD B.Rakštytė 3·17·32·48 11 Suaug B MX T.Lukoševičius 56·71·86·100
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2020-0058    4 Suaug B MD A.Brikaitė 18·32·49   9 Suaug B MX J.Pauliukas 52·84·99
 Dominyka Sitavičiūtė   2001   U-19    11 Suaug B MD K.Merkevičiūtė 4·21·36
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2020-0241    1 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 17·34·50   4 Suaug B MX A.Tamošaitis 54·67·80·95
 Viktorija Zonytė   1995   Suaug  2020-0269    4 Suaug C MD J.Ivanauskaitė 10·26·41   9 Suaug C MX D.Likas 59·91·106
   JSO 2 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SEB 4 ]
   Smešas 1 ]
   Kauno BK 3 ]
   Prienų BK 1 ]
   Šakių KISK 1 ]
   AKBK 2 ]
   Virus 2 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Birštono BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 83
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 14:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.