Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Ražanauskas 
 Vaidas Razbadauskas 
651.10  1974 
 1979 
40+
35+
 2019-0257 
 2019-0564 
 KNBA 
 SEB 
 
 MX-G.Gumbytė.
2  Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
499.80  1977 
 1977 
40+
40+
 2019-0417 
 2019-0424 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Ivanauskaitė.
 MX-S.Macijauskaitė.
3  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
435.80  1969 
 1972 
45+
45+
 2019-0400 
 2019-0414 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Michaliova.
 MX-V.Zonytė.
4  Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
332.95  1985 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0580 
 2019-0582 
 CBC 
 CBC 
 MX-L.Venckutė.
 MX-K.Janutaitė.
5  Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
250.95
 1978 

40+
 2019-0584 
 2019-0562 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 
 
6  Giedrius Arbačiauskas 
 Mindaugas Kelpšas 
230.58  1989 
 1985 
Suaug
Suaug
 2019-0546 
 2019-1133 
 Šakių KISK 
 CBC 
 
 MX-D.Yarmalovich.
7  Darius Sirvydis 
 Aurelijus Andreliūnas 
211.25  1981 
 1982 
35+
35+
 2019-0583 
 2019-0388 
 CBC 
 Virus 
 
 MX-I.Gudelytė.
8  Aidas Indriošius 
 Liudas Liepa 
76.50  1967 
 1987 
50+
Suaug
 2019-0135 
 2019-0579 
 Smešas 
 CBC 
 
 
9  Almantas Abromaitis 
 Canh Nguyen 
71.30  1988 
 1998 
Suaug
Suaug
 2019-0262 
  
 CBC 
 [VNM] 
 
 MX-M.Janutaitė.
10  Rytis Pratusevičius 
 Rokas Kubilius 
69.35  1988 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0649 
 2019-0292 
 CBC 
 BK PLAY 
 MX-R.Paurytė.
 MX-I.Jakutienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.