Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

☼ PBL [SE7.EP1]
  Data:  2019-09-07 10:00 - 2019-09-07 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
   5     1       1.6 
 10           4 
 Suaug C 
   7           0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 4 ]
   CBC 29 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2020-0167    2 Suaug B MX R.Ambrasienė 37·42·44
 Mindaugas Danys   1971   45+  2020-0169    3 Suaug B VD A.Thapliyal 5·15·23   8 Suaug B MX E.Bagdonienė 32·34·41·45
 Pranciškus Gečas   1992   Suaug  2020-0634    1 Suaug B VD R.Kavaliauskas 3·12·21   5 Suaug B MX G.Plečkaitytė 35·41·44
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2020-0170    5 Suaug B MD A.Mastavičiūtė 1·10·20·31
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0319    1 Suaug B VD P.Gečas 3·12·21   1 Suaug B MX J.Puchova 34·39·43
 Ričardas Kazlauskas   1978   40+  2020-0320    6 Suaug C VD A.Šliavas 8·18
 Goda Krivonosovaitė   1996   Suaug      3 Suaug B MD K.Nareikienė 2·11·20·28 10 Suaug B MX A.Thapliyal 33·37·40·43
 Romas Kulieša   1965   50+  2020-0648    2 Suaug C VD R.Sinius 9·17·26
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2020-0326    8 Suaug B VD M.Puchovičius 3·14·24
 Alina Michaliova   1981   35+  2020-0650    4 Suaug B MD I.Jakutienė 2·19·29·31
 Artūras Nareika   1984   Suaug  2020-0328    4 Suaug B VD J.Pauliukas 4·14·23   4 Suaug B MX K.Nareikienė 35·39·43
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2020-0641    4 Suaug B VD A.Nareika 4·14·23   6 Suaug B MX T.Rakauskaitė 36·42·45
 Jelena Puchova   1983   35+  2020-0330    1 Suaug B MD G.Plečkaitytė 10·19·28·30   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 34·39·43
 Donatas Sirvydis   1975   40+  2020-0361    4 Suaug C VD A.Stankevičius 7·27
 Valerij Vasilčenko   1988   Suaug  2020-0344    7 Suaug C VD H.Raj 9·18·27
 Donatas Vilimas   1975   40+  2020-0010    5 Suaug C VD R.Navaitis 7·16·26
 Almantas Viruišis   1961   55+  2020-0295    3 Suaug C VD V.Jankauskas 8·17·25
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2020-0168    2 Suaug B MX A.Ambrasas 37·42·44
 Inga Jakutienė   1972   45+  2020-0636    4 Suaug B MD A.Michaliova 2·19·29·31
 Valdas Jankauskas   1968   50+  2020-0351    3 Suaug C VD A.Viruišis 8·17·25
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2020-0356    5 Suaug B MD I.Gudelytė 1·10·20·31
 Kristina Nareikienė   1984   Suaug  2020-0357    3 Suaug B MD G.Krivonosovaitė 2·11·20·28   4 Suaug B MX A.Nareika 35·39·43
 Ričardas Navaitis   1976   40+  2020-0639    5 Suaug C VD D.Vilimas 7·16·26
 Gintarė Plečkaitytė   1994   Suaug  2020-0642    1 Suaug B MD J.Puchova 10·19·28·30   5 Suaug B MX P.Gečas 35·41·44
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2020-0331    8 Suaug B VD D.Mazėtis 3·14·24
 Kotryna Ragalevičiūtė   1989   Suaug      7 Suaug B MX J.Masaitis 33·46
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2020-0643    2 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 1·11·29·30   6 Suaug B MX J.Pauliukas 36·42·45
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2020-0337    4 Suaug C VD D.Sirvydis 7·27
 Aušrys Šliavas   1973   45+      6 Suaug C VD R.Kazlauskas 8·18
   SEB 4 ]
   Kauno BK 1 ]
   Virus 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 45
  Turnyrai 
   1 2 ... 55 56 
SIGNEDOS taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 14:00
RIO arena, Kaunas
Mažeikių taurė
2020-04-11 10:00 2020-04-11 18:00
Sodų pagrindinė mokykla, Mažeikiai
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 14:00
Bastilija, Tauragė
Lietuvos B, C, D lygos komandiniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-04 10:00 2020-04-04 21:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Kovas
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.