Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

☼ PBL [SE7.EP1]
  Data:  2019-09-07 10:00 - 2019-09-07 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
   5     1       1.6 
 10           4 
 Suaug C 
   7           0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 4 ]
   CBC 29 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2020-0167    2 Suaug B MX R.Ambrasienė 37·42·44
 Mindaugas Danys   1971   45+  2020-0169    3 Suaug B VD A.Thapliyal 5·15·23   8 Suaug B MX E.Bagdonienė 32·34·41·45
 Pranciškus Gečas   1992   Suaug  2020-0634    1 Suaug B VD R.Kavaliauskas 3·12·21   5 Suaug B MX G.Plečkaitytė 35·41·44
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2020-0170    5 Suaug B MD A.Mastavičiūtė 1·10·20·31
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0319    1 Suaug B VD P.Gečas 3·12·21   1 Suaug B MX J.Puchova 34·39·43
 Ričardas Kazlauskas   1978   40+  2020-0320    6 Suaug C VD A.Šliavas 8·18
 Goda Krivonosovaitė   1996   Suaug      3 Suaug B MD K.Nareikienė 2·11·20·28 10 Suaug B MX A.Thapliyal 33·37·40·43
 Romas Kulieša   1965   50+  2020-0648    2 Suaug C VD R.Sinius 9·17·26
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2020-0326    8 Suaug B VD M.Puchovičius 3·14·24
 Alina Michaliova   1981   35+  2020-0650    4 Suaug B MD I.Jakutienė 2·19·29·31
 Artūras Nareika   1984   Suaug  2020-0328    4 Suaug B VD J.Pauliukas 4·14·23   4 Suaug B MX K.Nareikienė 35·39·43
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2020-0641    4 Suaug B VD A.Nareika 4·14·23   6 Suaug B MX T.Rakauskaitė 36·42·45
 Jelena Puchova   1983   35+  2020-0330    1 Suaug B MD G.Plečkaitytė 10·19·28·30   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 34·39·43
 Donatas Sirvydis   1975   40+  2020-0361    4 Suaug C VD A.Stankevičius 7·27
 Valerij Vasilčenko   1988   Suaug  2020-0344    7 Suaug C VD H.Raj 9·18·27
 Donatas Vilimas   1975   40+  2020-0010    5 Suaug C VD R.Navaitis 7·16·26
 Almantas Viruišis   1961   55+  2020-0295    3 Suaug C VD V.Jankauskas 8·17·25
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2020-0168    2 Suaug B MX A.Ambrasas 37·42·44
 Inga Jakutienė   1972   45+  2020-0636    4 Suaug B MD A.Michaliova 2·19·29·31
 Valdas Jankauskas   1968   50+  2020-0351    3 Suaug C VD A.Viruišis 8·17·25
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2020-0356    5 Suaug B MD I.Gudelytė 1·10·20·31
 Kristina Nareikienė   1984   Suaug  2020-0357    3 Suaug B MD G.Krivonosovaitė 2·11·20·28   4 Suaug B MX A.Nareika 35·39·43
 Ričardas Navaitis   1976   40+  2020-0639    5 Suaug C VD D.Vilimas 7·16·26
 Gintarė Plečkaitytė   1994   Suaug  2020-0642    1 Suaug B MD J.Puchova 10·19·28·30   5 Suaug B MX P.Gečas 35·41·44
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2020-0331    8 Suaug B VD D.Mazėtis 3·14·24
 Kotryna Ragalevičiūtė   1989   Suaug      7 Suaug B MX J.Masaitis 33·46
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2020-0643    2 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 1·11·29·30   6 Suaug B MX J.Pauliukas 36·42·45
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2020-0337    4 Suaug C VD D.Sirvydis 7·27
 Aušrys Šliavas   1973   45+      6 Suaug C VD R.Kazlauskas 8·18
   SEB 4 ]
   Kauno BK 1 ]
   Virus 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   Šakių KISK 1 ]
   Ignalinos BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 45
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
2004 m. LIETUVOS KOMANDINIS BADMINTONO ČEMPIONATAS
2004-12-11 11:00 2004-12-12 15:00
Kaunas
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
2020 Birželis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.