Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
  Data:  2006-03-18 12:00 - 2006-03-19 16:00
  Vieta:  Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 26           8 
 19           8 
 12           4 
   9           4 
 16           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Liepa Bracaitė 
 Piotr Olow 
4,794.41  2007 
 1982 

Suaug
  
  
 Kretingos BK 
 [POL] 
 VD-D.Boičenko.
 MD-..
2  Nerijus Kandrotavičius 
 Jelena Solomon 
4,533.04  1997 
 1987 
U-11
Suaug
  
  
 Kretingos BK 
 Vilniaus BK 
 VD-J.Masaitis.
 MD-G.Savickas.
3  Julius Masaitis 
 Giedrius Savickas 
2,796.09  1987 
 1980 
Suaug
Suaug
 2020-0277 
  
 CBC 
 Virus 
 VD-N.Kandrotavičius.
 MD-J.Solomon.
4    
 Odeta Merčaitienė 
2,113.08   
 1984 

Suaug
  
 2020-0698 
 [] 
 AKBK 
 
 MD-T.Urbutis.
5  Denis Spivačenko 
 Gintautas Pilkaitis 
1,860.56  1988 
 1971 
U-19
Suaug
  
  
 Vilniaus BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-..
 MD-E.Pärsim.
6  Carla Kivikko 
   
1,091.72  2002 
  
U-9
  
  
 [FIN] 
 [] 
 VD-..
 
7  Guostė Štrimaitytė 
 Julia Resch 
1,037.86  1999 
  
U-9
  
  
 Šakių KISK 
 [DEU] 
 VD-A.Hald Jensen.
 MD-I.Juozapaitytė.
8    
 Dimitry Ilin 
809.36   
 1976 

Suaug
  
  
 [] 
 [RUS] 
 
 MD-S.Grigaravičienė.
9    
 Emili Pärsim 
791.22   
 2005 

U-9
  
  
 [] 
 [EST] 
 
 MD-G.Pilkaitis.
10  Bartosz Galazka 
   
790.94  2001 
  
U-9
  
  
 [POL] 
 [] 
 VD-V.Rakauskas.
 
11  Dima Boičenko 
 Renaldas Tarasevičius 
583.37  2000 
 2011 
U-9
  
  
 Skrajukas 
 Alytus 
 VD-L.Bracaitė.
 
12  Emilė Miežlaiškytė 
 Tautvydas Urbutis 
667.19  2004 
 2004 
U-9
U-9
  
  
 Kauno BK 
 Tauragės BK 
 VD-L.Kirš.
 MD-O.Merčaitienė.
13  Vygintas Rakauskas 
 Renata Švelnytė 
535.65   
 1995 

U-13
  
  
 Nėra 
 [LTU] 
 VD-B.Galazka.
 MD-..
14  Liisbet Kirš 
 Sigita Grigaravičienė 
499.21  2000 
 1982 
U-9
Suaug
  
 2020-0397 
 [EST] 
 Panevėžio BK 
 VD-E.Miežlaiškytė.
 MD-D.Ilin.
15  Rokas Krūminas 
 Raivo Kristianson 
37.00  2010 
 1942 

60+
 2020-0591 
  
 Klaipėdos BK 
 [EST] 
 VD-..
 MD-L.Vasiliauskė.
16  Anne Hald Jensen 
 Laura Vasiliauskė 
364.30  1990 
  
U-17
  
  
 [DNK] 
 CBC 
 VD-G.Štrimaitytė.
 MD-R.Kristianson.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2021 Vasaris
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.