Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kelmės taurė - 2006
  Data:  2006-03-11 10:30 - 2006-03-12 14:00
  Vieta:  Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-13 
 29           5.1 
 17           5.41 
 14           2.57 
   7           2.86 
 13           2.38 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Liepa Bracaitė  1,224.96  2007 
    Kretingos BK   VD-D.Boičenko, MX-A.Jarutytė.
2  Nerijus Kandrotavičius  725.00  1997 
U-11
    Kretingos BK   VD-E.Rentauskaitė, MX-R.Švelnytė.
3  Dima Boičenko  395.20  2000 
U-9
    Skrajukas   VD-L.Bracaitė, MX-R.Tarasevičius.
4  Guostė Štrimaitytė  420.80  1999 
U-9
    Šakių KISK   VD-D.Ojaaar, MX-G.Savickas.
5     294.80   
    []   
6  Denis Spivačenko  251.00  1988 
U-19
    Vilniaus BK   VD-., MX-E.Kirliauskas.
7  Mindaugas Kancleris   1996 
U-11
 2020-0580   Biržų BK   VD-G.Velykytė.
8  Liepa Aleknavičiūtė   2007 
 2020-1043   Klaipėdos BK   VD-M.Vyrukaitis.
9  Evelina Krukovskytė   2000 
U-9
    Vilniaus BK   VD-M.Juodytė, MX-J.Ramaneckienė.
10  Mykolas Vyrukaitis   2000 
U-9
    Nėra   VD-L.Aleknavičiūtė.
11  Daniel Ojaaar   1995 
U-13
    [SWE]   VD-G.Štrimaitytė.
12  Gabija Gudauskaitė   2007 
 2020-0869   Prienų BK   VD-C.Nistad.
13  Giedra Velykytė   2008 
 2020-0441   SM Gaja   VD-M.Kancleris.
14  Markus Saarepuu  99.40  2002 
U-9
    [EST]   VD-B.Peyravi.
15  Bahman Peyravi  68.10  1985 
Suaug
    [IRN]   VD-M.Saarepuu.
16  Marija Juodytė   1994 
U-13
    Vilniaus BK   VD-E.Krukovskytė.
17  Janis Metra  81.10  1987 
Suaug
    [LVA]   VD-A.Šniuolis, MX-J.Alhasanov.
18  Clara Nistad   1996 
U-11
    [SWE]   VD-G.Gudauskaitė.
19  Emilija Rentauskaitė  58.60  1991 
U-17
    Kretingos BK   VD-N.Kandrotavičius, MX-..
20  Žygimantas Kvartūnas  58.00  1993 
U-15
 2020-0648   CBC   VD-A.Hald Jensen.
21  Liisa Tannik  23.60  1999 
U-9
    [EST]   VD-A.Maki, MX-J.Plotnikovas.
22  Profilis Pašalintas  42.70  1989 
U-19
    Vilniaus BK   VD-D.Butkus.
23  Mikhail Popov  20.05   
    [RUS]   MX-U.Gatelytė.
24  Andrius Šniuolis  14.80  1979 
Suaug
    Nėra   VD-J.Metra, MX-P.Scheiel.
25  Donatas Butkus  7.00  1990 
U-17
    CBC   VD-P.Pašalintas.
26  Egidijus Gelminauskas  9.00  1991 
U-17
    Kretingos BK   VD-T.Waran.
27  Teshana Vignes Waran  2.00  1989 
U-19
    [FRA]   VD-E.Gelminauskas.
28  Aleksi Maki  7.50   
    [FIN]   VD-L.Tannik, MX-S.Jeremejev.
32  Anne Hald Jensen  145.00  1990 
U-17
    [DNK]   VD-Ž.Kvartūnas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2021 Vasaris
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.