Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
  Data:  2006-05-13 11:00 - 2006-05-14 17:30
  Vieta:  SK "Bastilija", Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 30           8 
 32           8 
 14           4 
 15           4 
 27           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
6,200.65  1990 
 1991 
U-17
U-17
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-E.Jenkus.
 MD-E.Unte.
2  Ramūnas Stapušaitis 
 Giedrė Liorančaitė 
4,022.01  1990 
 1991 
U-17
U-17
  
  
 SEB akademija 
 Volanas 
 VD-D.Razas.
 MD-J.Tvaskaitė.
3  Tadas Šeženis 
 Oksana Jaciuk 
3,684.63  1992 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Vilniaus BK 
 CBC 
 VD-R.Šilinga.
 MD-V.Tverskaja.
4  Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
2,577.11  1991 
 1992 
U-17
U-15
 2020-0111 
  
 Smešas 
 Kretingos BK 
 VD-S.Šaltmeris.
 MD-L.Šidlauskaitė.
5  Dovydas Razas 
 Justina Tvaskaitė 
2,499.96  1989 
 1991 
U-19
U-17
  
  
 Volanas 
 Volanas 
 VD-R.Stapušaitis.
 MD-G.Liorančaitė.
6  Lukas Litvinas 
 Vaida Špelverytė 
2,481.27  1992 
 1989 
U-15
U-19
  
  
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 VD-E.Šakalys.
 MD-E.Liočaitė.
7  Edvinas Jenkus 
 Rūta Strockytė 
1,985.79  1989 
 1992 
U-19
U-15
  
  
 Klaipėdos BK 
 Skrajukas 
 VD-A.Mizgiris.
 MD-G.Bertauskaitė.
8  Egidijus Šakalys 
 Gabija Čekauskaitė 
1,792.20  1991 
 1989 
U-17
U-19
  
  
 Kauno JSO 
 Kauno BK 
 VD-L.Litvinas.
 MD-I.Starevičiutė.
9  Vaidotas Česnavičius 
 Greta Bertauskaitė 
1,581.35  1992 
 1989 
U-15
U-19
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-K.Dauskurtas.
 MD-R.Strockytė.
10  Saulius Šaltmeris 
 Lauryna Šidlauskaitė 
1,545.77  1990 
 1991 
U-17
U-17
  
  
 Virus BK 
 Kretingos BK 
 VD-E.Slušnys.
 MD-D.Kairytė.
11  Rytis Šilinga 
 Viktorija Ivaščenkova 
1,416.76  1990 
 1990 
U-17
U-17
  
 2020-0693 
 Vilniaus BK 
 LION 
 VD-T.Šeženis.
 MD-A.Semionova.
12  Aidanas Janavičius 
 Indrė Adomaitytė 
1,409.24  1990 
 1989 
U-17
U-19
  
  
 Kelmės BK Gintaras 
 Kelmės BK Gintaras 
 VD-M.Daunys.
 MD-G.Parnarauskaitė.
13  Valdas Giedraitis (J) 
 Indrė Starevičiutė 
1,395.37  1989 
 1992 
U-19
U-15
  
  
 Setas 
 Kauno BK 
 VD-E.Bradūnas.
 MD-G.Čekauskaitė.
14  Joris Šykovas 
 Viktorija Tverskaja 
1,383.92  1990 
 1989 
U-17
U-19
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 VD-A.Sobol.
 MD-O.Jaciuk.
15  Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Unte 
1,016.94  1990 
 1991 
U-17
U-17
  
 2020-0042 
 KNBA 
 Klaipėdos BK 
 VD-V.Česnavičius.
 MD-G.Voitechovskaja.
16  Daumantas Vitkauskas 
 Viktorija Afinogenova 
746.76  1989 
 1992 
U-19
U-15
  
  
 Klaipėdos BK 
 Skrajukas 
 VD-K.Borusas.
 MD-A.Gandžarauskaitė.
17  Aivaras Maskaliūnas 
 Jovita Zinytė 
632.94  1991 
 1988 
U-17
U-19
  
  
 Volanas 
 Volanas 
 VD-M.Ščelys.
 
18  Evaldas Bradūnas 
 Emilija Liočaitė 
624.00  1992 
 1991 
U-15
U-17
 2020-0242 
  
 Kauno JSO 
 Kauno BK 
 VD-V.Giedraitis (J).
 MD-V.Špelverytė.
19  Žygimantas Eismontas 
 Rūta Stulpinaitė 
614.50  1992 
 1992 
U-15
U-15
  
  
 Kelmės BK Gintaras 
 Kelmės BK Gintaras 
 VD-L.Zavadskis.
 MD-A.Jakšytė.
20  Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
506.14  1992 
 1992 
U-15
U-15
 2020-0393 
  
 Panevėžio BK 
 Kelmės BK Gintaras 
 VD-Ž.Eismontas.
 MD-I.Adomaitytė.
21  Tadas Stankevičius 
 Erika Noreikaitė 
497.54  1992 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Kauno BK 
 CBC 
 
 MD-L.Šimukauskaitė.
22  Edvardas Liubertas 
 Natalija Chavina 
496.00  1991 
 1990 
U-17
U-17
  
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-V.Grigorjevas.
 MD-A.Jonelaitytė.
23  Viktoras Grigorjevas 
 Aušra Gandžarauskaitė 
376.22  1991 
 1992 
U-17
U-15
 2020-0289 
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-E.Liubertas.
 MD-V.Afinogenova.
24  Artiom Sobol 
 Anna Semionova 
313.50  1992 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 VD-J.Šykovas.
 MD-V.Ivaščenkova.
25  Karolis Borusas 
 Alina Jonelaitytė 
203.22  1992 
 1990 
U-15
U-17
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-D.Vitkauskas.
 MD-N.Chavina.
26  Vitalij Lazovskij 
 Aurelija Stankūnaitė 
27.25  1992 
 1990 
U-15
U-17
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 
27  Mantvydas Daunys 
 Austėja Jakšytė 
2.00
 1992 

U-15
  
  
 Kelmės BK Gintaras 
 Kelmės BK Gintaras 
 VD-A.Janavičius.
 MD-R.Stulpinaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.