Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
  Data:  2006-05-13 11:00 - 2006-05-14 17:30
  Vieta:  SK "Bastilija", Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 30           8 
 32           8 
 14           4 
 15           4 
 27           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
3,088.16  1989 
 1990 
U-19
U-17
  
  
 Volanas 
 SEB akademija 
 MX-J.Tvaskaitė.
 MX-G.Liorančaitė.
2  Aurimas Mizgiris 
 Edvinas Jenkus 
2,543.97  1990 
 1989 
U-17
U-19
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-G.Voitechovskaja.
 MX-R.Strockytė.
3  Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
1,696.36  1991 
 1990 
U-17
U-17
 2020-0111 
  
 Smešas 
 Virus BK 
 MX-D.Kairytė.
 MX-L.Šidlauskaitė.
4  Lukas Litvinas 
 Egidijus Šakalys 
808.10  1992 
 1991 
U-15
U-17
  
  
 Kauno BK 
 Kauno JSO 
 MX-V.Špelverytė.
 MX-G.Čekauskaitė.
5  Kazimieras Dauskurtas 
 Vaidotas Česnavičius 
735.44  1990 
 1992 
U-17
U-15
  
  
 KNBA 
 Klaipėdos BK 
 MX-E.Unte.
 MX-G.Bertauskaitė.
6  Aivaras Maskaliūnas 
 Marius Ščelys 
644.80  1991 
 1992 
U-17
U-15
  
  
 Volanas 
 Volanas 
 MX-J.Zinytė.
 
7  Karolis Borusas 
 Daumantas Vitkauskas 
641.48  1992 
 1989 
U-15
U-19
  
  
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-A.Jonelaitytė.
 MX-V.Afinogenova.
8  Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
552.88  1992 
 1992 
U-15
U-15
  
 2020-0393 
 Kelmės BK Gintaras 
 Panevėžio BK 
 MX-R.Stulpinaitė.
 MX-G.Parnarauskaitė.
9  Viktoras Grigorjevas 
 Edvardas Liubertas 
431.50  1991 
 1991 
U-17
U-17
 2020-0289 
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 MX-A.Gandžarauskaitė.
 MX-N.Chavina.
10  Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
444.74  1991 
 1992 
U-17
U-15
 2020-1024 
  
 Smešas 
 Kretingos BK 
 
 
11  Aidanas Janavičius 
 Mantvydas Daunys 
366.60  1990 
 
U-17
  
  
 Kelmės BK Gintaras 
 Kelmės BK Gintaras 
 MX-I.Adomaitytė.
 MX-A.Jakšytė.
12  Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
222.76  1992 
 1990 
U-15
U-17
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 MX-O.Jaciuk.
 MX-V.Ivaščenkova.
13  Artiom Sobol 
 Joris Šykovas 
34.50  1992 
 1990 
U-15
U-17
  
  
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 MX-A.Semionova.
 MX-V.Tverskaja.
14  Evaldas Bradūnas 
 Valdas Giedraitis (J) 
64.25  1992 
 1989 
U-15
U-19
 2020-0242 
  
 Kauno JSO 
 Setas 
 MX-E.Liočaitė.
 MX-I.Starevičiutė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.