Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
  Data:  2006-05-13 11:00 - 2006-05-14 17:30
  Vieta:  SK "Bastilija", Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 30           8 
 32           8 
 14           4 
 15           4 
 27           4 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Piotr Olow 
 Kertu Saksing 
3,273.28  1982 
  
Suaug
  
  
 [POL] 
 [EST] 
 MX-B.Grodynska.
 MX-M.Thøgersen.
2  Emili Pärsim 
 Jelena Solomon 
2,664.69  2005 
 1987 
U-9
Suaug
  
  
 [EST] 
 Vilniaus BK 
 MX-J.Misevičius.
 MX-..
3  Marina Strik 
 Odeta Merčaitienė 
1,777.09  1955 
 1984 
50+
Suaug
  
 2020-0698 
 [EST] 
 AKBK 
 MX-E.Miežlaiškytė.
 MX-A.Gendroliūtė.
4    
 Vytautas Rimkus 
1,704.66   
 1955 

50+
  
  
 [] 
 Klaipėdos BK 
 
 MX-..
5  Giedrius Savickas 
 Julia Resch 
1,188.35  1980 
  
Suaug
  
  
 Virus 
 [DEU] 
 MX-J.Masaitis.
 MX-J.Jatulis.
6  Gintautas Pilkaitis 
 Justina Atkočaitytė 
928.89  1971 
 1988 
Suaug
U-19
  
  
 Klaipėdos BK 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 MX-V.Vaivada.
 MX-G.Butvilas.
7  Evita Televičiūtė 
 Dimitry Ilin 
926.32  2002 
 1976 
U-9
Suaug
  
  
 Kauno BK 
 [RUS] 
 MX-R.Kazlauskas.
 MX-Y.Hsieh.
8  Andrėj Medvedev 
 Renata Švelnytė 
911.51  1996 
 1995 
U-11
U-13
  
  
 Vilniaus BK 
 [LTU] 
 MX-N.Kandrotavičius.
 MX-D.Vaičiulis.
9  Tautvydas Urbutis 
 Sigita Grigaravičienė 
638.22  2004 
 1982 
U-9
Suaug
  
 2020-0397 
 Tauragės BK 
 Panevėžio BK 
 MX-D.Talmantas.
 
10  Toma Stonaitytė 
 Paulina Jasiūnaitė 
586.60  1987 
 1992 
Suaug
U-15
  
  
 CBC 
 Vilniaus BK 
 
 
11  Povilas Butkus 
 Renaldas Tarasevičius 
524.03  1940 
 2011 
65+
 2020-0044 
  
 Vilniaus BK 
 Alytus 
 MX-A.Vlaar.
 MX-E.Rästa.
12  Raivo Kristianson 
 Monika Midverytė 
50.00  1942 
  
60+
  
  
 [EST] 
 CBC 
 
 
13  Vladzislav Kushnir 
 Urtė Gatelytė 
47.10  1993 
 2009 
U-15
  
 2020-0823 
 [BLR] 
 KNBA 
 MX-E.Montvidaitė.
 MX-D.Boičenko.
14  Elena Lagunavičienė 
 Gerhardas Skonsmanas 
4.00  1963 
 1998 
40+
U-9
  
 2020-0578 
 CBC 
 Klaipėdos BK 
 MX-..
 MX-E.Rentauskaitė.
15  Giedrė Dapkuvienė 
 Emilis Bartkus 
 1976 
 2002 
Suaug
U-9
 2020-0264 
  
 JSO 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 MX-J.Altaravičius.
 MX-A.Loginov.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 56 57 58 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2021 Kovas
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.