Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kavos Banko Entuziastų turnyras
  Data:  2021-10-16 10:00 - 2021-10-16 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūdos sporto centras, S.Daukanto g. 19   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
   8           2.4 
   8           1.6 
   7     2       0.8 
   8           1 
 Suaug D 
   8           0.7 
 Suaug E 
   8           0.25 
   5     1       0.25 
 12           0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 1 ]
   CBC 1 ]
   Kauno JSO 4 ]
   421 2 ]
   LION 2 ]
   Setas 25 ]
   AKBK 8 ]
   BK Svajonė 4 ]
   PLAY 1 ]
   Kauno BK 1 ]
   Šakių KiSK 5 ]
   Birštono BK 3 ]
   Aura 5 ]
   Marijampolės BK 3 ]
   BK Sūduva 6 ]
   Šeduvos SK 1 ]
   Raseinių BK 1 ]
Viso dalyvių: 73
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 61 62 
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2021-11-20 10:30 2021-11-20 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Delfi vienetų turnyras
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Delfi, Vilnius
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Ds)
2021-11-13 10:00 2021-11-13 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Es)
2021-11-13 09:00 2021-11-13 23:00
Prienai, Prienai
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Prienai, Prienai
Arūno Grigaliūno atminimo turnyras
2021-11-06 10:00 2021-11-06 21:00
Badmintono centras, Vilnius
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 13:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
NBLB (Nacionalinė badmintono B lyga)
2021-11-02 12:00 2021-11-02 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 22:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 09:30 2021-10-30 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 09:00 2021-10-23 23:55
Šakių SC, Šakiai
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
VISAI VIENI 4 (D’Artanjanas planuoja būti)
2021-10-09 16:00 2021-10-09 21:00
Badmintono centras, Vilnius
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.