Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
  Data:  2009-06-06 10:00 - 2009-06-07 14:00
  Vieta:  Tartu, Estija   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-17 
 16     4       14 
 16     4       14 
   8           7 
   8           7 
 U-15 
 16     4       3.38 
 16     4       6.75 
   8           1.69 
   8           3.38 
 U-13 
 16     4       3.5 
 16     4       3.5 
   8           1.75 
   8           1.75 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 2 ]
   Klaipėdos BK 4 ]
   CBC 1 ]
   Kauno JSO 2 ]
   Setas 1 ]
   Kretingos BK 2 ]
   Volanas 4 ]
   Kauno BK 4 ]
   Vilniaus BK 4 ]
 Kiti žaidėjai [ 73 ]
 Kroot Aab   U-17  15 U-15 MV    6 U-15 MD A.Karak 
 Eva Arumets   U-15  15 U-13 MV    8 U-13 MD M.Laars 
 Hedda-Maret Eenmaa   U-15  16 U-13 MV    7 U-13 MD K.Kippel 
 Mikk Jarveoja   U-17    3 U-15 VV    1 U-15 VD M.Talts 
 Liis Jarveoja   U-17    5 U-17 MV    4 U-17 MD G.Teder 
 Fred Joks   U-15  15 U-13 VV    7 U-13 VD M.Ounmaa 
 Helen Kaarjarv   U-17    2 U-15 MV    2 U-15 MD A.Martin 
 Lembi Kaasik   U-15    7 U-15 MV    5 U-15 MD S.Rudakov 
 Anja Kago   U-19    8 U-17 MV    7 U-17 MD M.Kallakas 
 Kristjan Kaljurand   U-19    1 U-17 VV    1 U-17 VD G.Kuusik 
 Marion Kallakas   U-19  10 U-17 MV    7 U-17 MD A.Kago 
 Aule Karak   U-17  14 U-15 MV    6 U-15 MD K.Aab 
 Robert Kasela   U-17    3 U-17 VV    2 U-17 VD R.Uprus 
 Liis Kiik   U-17  13 U-15 MV    8 U-15 MD R.Rehme 
 Kirke-Stina Kippel   U-15    8 U-13 MV    7 U-13 MD H.Eenmaa 
 Karel Kunnapuu   U-19  16 U-17 VV    3 U-17 VD T.Parle 
 Kristin Kuuba   U-13    1 U-13 MV    1 U-13 MD H.Ruutel 
 Gert Kuusik   U-17    8 U-17 VV    1 U-17 VD K.Kaljurand 
 Johann Olaf Laane   U-17  13 U-15 VV    6 U-15 VD S.Sauk 
 Mihkel Laanes   U-13    4 U-13 VV    2 U-13 VD H.Neemre 
 Margit Laars   U-15  13 U-13 MV    8 U-13 MD E.Arumets 
 Marten Lepasaar   U-17    1 U-15 VV    2 U-15 VD S.Raabis 
 Anette Martin   U-15    4 U-15 MV    2 U-15 MD H.Kaarjarv 
 Sander Merits   U-15  14 U-15 VV    5 U-15 VD R.Posti 
 Kaili Must   U-13    6 U-13 MV    5 U-13 MD S.Teesalu 
 Hendrik Neemre   U-15    6 U-13 VV    2 U-13 VD M.Laanes 
 Ethel Okas   U-19  14 U-17 MV    3 U-17 MD R.Rannu 
 Mikk Ounmaa   U-13    9 U-13 VV    7 U-13 VD F.Joks 
 Timo Parle   U-19  14 U-17 VV    3 U-17 VD K.Kunnapuu 
 Revo Posti   U-17  16 U-15 VV    5 U-15 VD S.Merits 
 Karolin Priimagi   U-19  13 U-17 MV    8 U-17 MD S.Segel 
 Sten Raabis   U-17    4 U-15 VV    2 U-15 VD M.Lepasaar 
 Ruut Rannu   U-17  11 U-17 MV    3 U-17 MD E.Okas 
 Reelika Rehme   U-17  16 U-15 MV    8 U-15 MD L.Kiik 
 Martin Reim   U-15  13 U-13 VV    4 U-13 VD H.Zoober 
 Erik Reim   U-13    7 U-13 VV    8 U-13 VD A.Roogsoo 
 Andres Roogsoo   U-15  16 U-13 VV    8 U-13 VD E.Reim 
 Stina Rudakov   U-17    9 U-15 MV    5 U-15 MD L.Kaasik 
 Helina Ruutel   U-13    3 U-13 MV    1 U-13 MD K.Kuuba 
 Sander Sauk   U-15  15 U-15 VV    6 U-15 VD J.Laane 
 Silja Segel   U-19  15 U-17 MV    8 U-17 MD K.Priimagi 
 Gristen Smirnov   U-19  13 U-17 VV    4 U-17 VD R.Terras 
 Mihkel Talts   U-17    2 U-15 VV    1 U-15 VD M.Jarveoja 
 Gerda Teder   U-19    4 U-17 MV    4 U-17 MD L.Jarveoja 
 Sale-Liis Teesalu   U-13  10 U-13 MV    5 U-13 MD K.Must 
 Rainer Terras   U-19  15 U-17 VV    4 U-17 VD G.Smirnov 
 Ronald Uprus   U-19    2 U-17 VV    2 U-17 VD R.Kasela 
 Heiko Zoober   U-15  14 U-13 VV    4 U-13 VD M.Reim 
 Arturs Akmens   U-19    5 U-17 VV    7 U-17 VD V.Skripko 
 Oskars Akmens   U-15  10 U-15 VV    8 U-15 VD R.Šefers 
 Andis Berzinš   U-19  12 U-17 VV    8 U-17 VD R.Goba 
 Zanda Burve   U-15    7 U-15 MD A.Pumpure 
 Sigita Burve   U-17  10 U-15 MV 
 Alise Dūne     16 U-17 MV    5 U-17 MD L.Zvaigzne 
 Ieva Eglite   U-15    2 U-13 MV    2 U-13 MD J.Romanova 
 Marta Gavare   U-15    7 U-13 MV    6 U-13 MD A.Saulite 
 Ralfs Goba     11 U-17 VV    8 U-17 VD A.Berzinš 
 Kristaps Kalninš   U-13  10 U-13 VV    6 U-13 VD T.Kerimovs 
 Teodors Kerimovs   U-13  11 U-13 VV    6 U-13 VD K.Kalninš 
 Reinis Krauklis   U-15  11 U-15 VV    7 U-15 VD P.Rūsa 
 Ieva Pope   U-17    1 U-15 MV    1 U-15 MD A.Pušakova 
 Aija Pope   U-19    7 U-17 MV    2 U-17 MD M.Radovska 
 Anna Pumpure   U-17    8 U-15 MV    7 U-15 MD Z.Burve 
 Anna Pušakova   U-15    3 U-15 MV    1 U-15 MD I.Pope 
 Monika Radovska   U-19    1 U-17 MV    2 U-17 MD A.Pope 
 Jekaterina Romanova   U-13    4 U-13 MV    2 U-13 MD I.Eglite 
 Peteris Rūsa   U-17    5 U-15 VV    7 U-15 VD R.Krauklis 
 Anna Saulite   U-11    9 U-13 MV    6 U-13 MD M.Gavare 
 Vladimirs Skripko   U-19  10 U-17 VV    7 U-17 VD A.Akmens 
 Rihards Sorokins   U-15  12 U-13 VV    5 U-13 VD E.Strads 
 Edgars Strads   U-15    5 U-13 VV    5 U-13 VD R.Sorokins 
 Reinis Šefers   U-17  12 U-15 VV    8 U-15 VD O.Akmens 
 Liene Zvaigzne   U-17    6 U-17 MV    5 U-17 MD A.Dūne 
Viso dalyvių: 97
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 59 60 
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
46-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2009-12-19 12:00 2009-12-20 14:00
Klaipėda
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas)
2009-12-12 10:00 2009-12-12 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
2009/10 m. Lietuvos 'B' lygos komandinis čempionatas
2009-11-28 11:00 2009-11-29 16:00
Klaipeda, Burių 19
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas
2009-11-21 09:30 2009-11-22 20:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas)
2009-11-14 10:00 2009-11-14 23:45
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.