Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
  Data:  2009-06-13 10:00 - 2009-06-13 23:00
  Vieta:  Adaži (Latvija)   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 35+ 
   4     1       3.5 
   3     1       3.33 
   7           1.86 
 40+ 
 15           13.87 
   7           6.57 
   6           3.67 
   5           1.8 
 45+ 
   8           13 
   4           3.5 
   3     1       1.67 
   5           1.7 
 50+ 
   4           1.25 
   2           0 
   5           2.8 
   4           3.5 
   9           3 
 55+ 
   3           0 
   5           2.6 
 65+ 
   3     1       0 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Kauno JSO 11 ]
   Setas 2 ]
   Kretingos BK 5 ]
   BK Svajonė 1 ]
   Kauno BK 2 ]
   Vilniaus BK 5 ]
   Aura 1 ]
   Baltijos badmintonas 1 ]
   Virus BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 57 ]
 Stefan Griesmann   40+  14 40+ VV    6 40+ VD V.Bradūnas 
 Aivar Angelstok   40+    9 40+ VV    3 40+ VD R.Jurkuvėnas    5 40+ MX E.Letjutsaja 
 Peeter Armpalu   50+    1 45+ MX K.Aru    1 50+ VD A.Kivisaar 
 Katrin Aru   45+    2 40+ MD M.Lohmus    1 45+ MX P.Armpalu 
 Sofia Dolgusheva   55+    4 50+ MD M.Strik    9 50+ MX V.Poljakov 
 Igor Falšunov   40+    2 35+ MX O.Falšunova    3 40+ VV 
 Irene Izraeljan   50+    3 50+ MD I.Michailova 
 Rimantas Jurkuvėnas   40+    5 40+ VV    3 40+ VD A.Angelstok 
 Vahur Kivistik   45+    3 45+ VV    3 45+ VD R.Kristel 
 Rauno Kristel   45+    5 45+ VV    3 45+ VD V.Kivistik    3 45+ MX E.Pilt 
 Elina Letjutsaja   40+    5 40+ MD S.Polikarpova    5 40+ MX A.Angelstok 
 Aare Luigas   35+    5 35+ MX S.Polikarpova 
 Skaidrite Nurges   65+    1 50+ MD M.Schmalz 
 Rein Nuudi   50+    3 50+ VD A.Raig    4 50+ MX M.Lohmus 
 Vasilij Poljakov       2 45+ VD A.Zhilin    9 50+ MX S.Dolgusheva 
 Aavo Raig   55+    3 50+ VD R.Nuudi    6 50+ MX M.Schmalz    1 55+ VV 
 Toomas Vallikivi   Suaug    4 35+ MX A.Metra 
 Aija Metra       4 35+ MX T.Vallikivi    6 40+ MD M.Adamsone 
 Uldis Abeltinš   50+    1 50+ VV 
 Dita Andrersone       1 40+ MD I.Preinberga    1 40+ MX A.Terauds 
 Baiba Anšmite       4 35+ MV    8 35+ MX K.Spuris 
 Edmunds Bambans   65+    1 55+ VD K.Aboltinš    1 65+ VV 
 Aleksandr Bozenetski   35+  12 40+ VV 
 Normunds Cercins   45+    5 40+ VD A.Klavinš    8 45+ VV 
 Imants Garoza   40+    1 35+ MX D.Šneidere    1 45+ VV 
 Martins Graudums   40+    2 40+ VV    3 40+ MX G.Kalninja 
 Artis Klavinš   40+  10 40+ VV    5 40+ VD N.Cercins 
 Aldis Kunstans     16 40+ VV 
 Ilva Lineja   35+    1 35+ MD D.Šneidere 
 Valentins Muračevs   45+    7 40+ VD S.Pjatkins    7 45+ VV    4 45+ MX J.Muračiova 
 Julija Muračiova   45+    3 45+ MV    4 45+ MX V.Muračevs 
 Larisa Pakule   45+    3 35+ MD I.Zosena    4 40+ MX S.Pjatkins    4 45+ MV 
 Elmars Pitura   35+  11 40+ VV 
 Sergejs Pjatkins   40+    8 40+ VV    7 40+ VD V.Muračevs    4 40+ MX L.Pakule 
 Maris Preinbergs   50+    1 40+ VD A.Terauds    2 50+ MX I.Preinberga 
 Dace Pumpure   50+    3 40+ MD T.Zhilina    7 50+ MX V.Bradūnas 
 Karlis Spuris   35+    8 35+ MX B.Anšmite 
 Dace Šneidere   35+    2 35+ MV    1 35+ MD I.Lineja    1 35+ MX I.Garoza 
 Aivars Terauds   35+    1 40+ VV    1 40+ VD M.Preinbergs    1 40+ MX D.Andrersone 
 Marina Varslavane   45+    2 45+ MV 
 Kaspars Zakis   35+    6 35+ MX I.Zosena 
 Iveta Zosena   35+    3 35+ MV    3 35+ MD L.Pakule    6 35+ MX K.Zakis 
 Oksana Falšunova       2 35+ MX I.Falšunov 
 Raivo Kristianson   65+    4 55+ VD P.Butkus 
 Maarika Lohmus   50+    2 40+ MD K.Aru    4 50+ MX R.Nuudi 
 Irina Michailova   50+    3 50+ MD I.Izraeljan 
 Eve Pilt       3 45+ MX R.Kristel 
 Svetlana Polikarpova   40+    5 35+ MX A.Luigas    5 40+ MD E.Letjutsaja 
 Mare Schmalz       1 50+ MD S.Nurges    6 50+ MX A.Raig 
 Marina Strik   50+    4 50+ MD S.Dolgusheva 
 Andrey Zhilin       2 45+ VD V.Poljakov 
 Tatjana Zhilina   45+    3 40+ MD D.Pumpure    5 45+ MX V.Paulauskas 
 Alfred Kivisaar       1 50+ VD P.Armpalu 
 Karlis Aboltinš   55+    1 55+ VD E.Bambans 
 Marta Adamsone   65+    6 40+ MD A.Metra 
 Gunta Kalninja       3 40+ MX M.Graudums 
 Inese Preinberga   45+    1 40+ MD D.Andrersone    2 50+ MX M.Preinbergs 
Viso dalyvių: 86
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 59 60 
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
46-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2009-12-19 12:00 2009-12-20 14:00
Klaipėda
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas)
2009-12-12 10:00 2009-12-12 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
2009/10 m. Lietuvos 'B' lygos komandinis čempionatas
2009-11-28 11:00 2009-11-29 16:00
Klaipeda, Burių 19
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas
2009-11-21 09:30 2009-11-22 20:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas)
2009-11-14 10:00 2009-11-14 23:45
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.