Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Gintarinis pajūris - 2009
  Data:  2009-10-31 12:00 - 2009-11-01 17:00
  Vieta:  Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           16 
   7           11.43 
   4     1       16 
   3     1       5.33 
   6           9.33 
 Suaug B 
 23           10.55 
 13           11.69 
 11           5.27 
   7           6 
 14           3 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 2 ]
   Klaipėdos BK 16 ]
   CBC 1 ]
   Smešas 2 ]
   Setas 1 ]
   Kretingos BK 3 ]
   Volanas 4 ]
   Virus BK 1 ]
   Vilniaus BK 5 ]
   Kelmės BK Gintaras 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 16 ]
 Kristers Danče   U-15  22 Suaug B VV 5·36·106·130   9 Suaug B VD R.Krauklis 49·89 14 Suaug B MX M.Gavare 81
 Ieva Eglite   U-15    6 Suaug B MV 18·39·110·134   4 Suaug B MD J.Romanova 52·62·91 12 Suaug B MX R.Sorokins 77
 Marta Gavare   U-15    8 Suaug B MV 15·111·135   6 Suaug B MD E.Rentauskaitė 53·64·92 14 Suaug B MX K.Danče 81
 Pauls Gureckis   U-17  10 Suaug B VV 8·34·101·124   5 Suaug B VD M.Golubevas 59·68·86   2 Suaug B MX I.Pope 75
 Alesja Hodakovska   Suaug    3 Suaug B MV 39·108·131   1 Suaug B MD I.Pope 62·90   4 Suaug B MX M.Zvaigzne 76
 Teodors Kerimovs   U-13  14 Suaug B VV 4·12·33·103·127   7 Suaug B VD R.Sorokins 51·61·71·88   9 Suaug B MX J.Romanova 78
 Reinis Krauklis   U-15  18 Suaug B VV 6·105·128   9 Suaug B VD K.Danče 49·89   7 Suaug B MX A.Pušakova 78
 Ieva Pope   U-17    6 Suaug MV 25·48·119   1 Suaug B MD A.Hodakovska 62·90   2 Suaug B MX P.Gureckis 75
 Aija Pope   U-19    4 Suaug MV 24·46·118   2 Suaug MD K.Šefere 57·95   6 Suaug MX P.Rakauskas 84
 Anna Pušakova   U-15    1 Suaug B MV 37·107·131   2 Suaug B MD L.Zvaigzne 54·63·91   7 Suaug B MX R.Krauklis 78
 Jekaterina Romanova   U-13    4 Suaug B MV 17·38·107·132   4 Suaug B MD I.Eglite 52·62·91   9 Suaug B MX T.Kerimovs 78
 Rihards Sorokins   U-15  21 Suaug B VV 2·35·104·129   7 Suaug B VD T.Kerimovs 51·61·71·88 12 Suaug B MX I.Eglite 77
 Kristine Šefere   Suaug    1 Suaug MV 46·117   2 Suaug MD A.Pope 57·95   4 Suaug MX J.Kačerauskas 73·83
 Reinis Šefers   U-17  13 Suaug B VV 3·11·32·102·127   6 Suaug B VD M.Zvaigzne 50·60·71·87   6 Suaug B MX L.Zvaigzne 76
 Matiss Zvaigzne   U-19    6 Suaug B VV 13·29·99·123   6 Suaug B VD R.Šefers 50·60·71·87   4 Suaug B MX A.Hodakovska 76
 Liene Zvaigzne   U-17    7 Suaug B MV 19·40·108·132   2 Suaug B MD A.Pušakova 54·63·91   6 Suaug B MX R.Šefers 76
Viso dalyvių: 52
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 59 60 
2009/10 metų Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-04-10 13:30 2010-04-11 14:00
Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g. ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės varžybos
2010-03-27 10:30 2010-03-27 21:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
CBC atviras badmintono turnyras
2010-03-27 10:00 2010-03-28 00:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
Kauno Grand Prix 2010 (3 turas)
2010-03-12 09:00 2010-03-13 01:00
Draugystės g. 10, Kaunas
"Vaikų ir jaunimo taurė 2010"
2010-03-11 10:00 2010-03-11 23:00
Kudirkos 64, Šakiai
5-oji Lietuvos taurė (A, B grupės)
2010-03-06 11:00 2010-03-06 21:00
Klaipeda, Burių 19
2009/10 metų Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-02-27 10:00 2010-02-28 18:00
Melnragės sporto salė, Burių g. 19, Klai ...
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
46-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2009-12-19 12:00 2009-12-20 14:00
Klaipėda
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas)
2009-12-12 10:00 2009-12-12 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
2009/10 m. Lietuvos 'B' lygos komandinis čempionatas
2009-11-28 11:00 2009-11-29 16:00
Klaipeda, Burių 19
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas
2009-11-21 09:30 2009-11-22 20:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas)
2009-11-14 10:00 2009-11-14 23:45
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Gintarinis pajūris - 2009
2009-10-31 12:00 2009-11-01 17:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.