Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Gintarinis pajūris - 2010
  Data:  2010-10-09 11:00 - 2010-10-10 16:00
  Vieta:  Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėda   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 19           42.11 
   7           20.57 
 10           20.8 
   4           20 
   8           11 
 Suaug B 
 24           9.67 
 23           9.74 
 11           4.73 
 11           4.91 
 14           2.07 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 3 ]
   CBC 4 ]
   Klaipėdos BK 18 ]
   Kauno JSO 6 ]
   Smešas 2 ]
   Volanas 8 ]
   Kretingos BK 4 ]
   Gaja 1 ]
   Virus BK 1 ]
   Kauno BK 4 ]
   Šakių KiSK 1 ]
   Vilniaus BK 3 ]
 Kiti žaidėjai [ 20 ]
 Jevgenij Kovgan   U-17  16 Suaug VV 55·186   6 Suaug VD A.Slušnys 100·115   6 Suaug MX Y.Liavitskaya 123·139
 Yulia Liavitskaya   Suaug    4 Suaug MV 58·69·171   2 Suaug MD V.Vorobeva 89·187   6 Suaug MX J.Kovgan 123·139
 Žaidėjas Nerodomas   U-17  17 Suaug B VV 1·16·36   9 Suaug B VD S.Valuckas 80·192   8 Suaug B MX E.Pakulnytė 116·125·132
 Arturs Akmens   U-19    8 Suaug VV 61·76   4 Suaug VD G.Lavrinovičs 99·112·198
 Zane Ankrava   U-17  17 Suaug B MV 9·161   9 Suaug B MD K.Glaubice 83·196
 Amanda Arnicane   U-15  12 Suaug B MV 15·52   3 Suaug B MD J.Romanova 96·108·193
 Kristine Glaubice   U-17  20 Suaug B MV 10·52·161·181   9 Suaug B MD Z.Ankrava 83·196
 Ivo Keišs   Suaug    6 Suaug VV 66·78·168   8 Suaug VD R.Šefers 86·200
 Girts Klasons   U-15  22 Suaug B VV 6·42 10 Suaug B VD K.Stafeckis 82·106
 Reinis Krauklis   U-17    9 Suaug B VV 2·17·32·147·174   8 Suaug B VD N.Podosinoviks 80·90·104
 Guntis Lavrinovičs   Suaug    2 Suaug VV 68·75·166·184   4 Suaug VD A.Akmens 99·112·198   4 Suaug MX J.Romanova 122·136·145
 Niks Podosinoviks   U-13  13 Suaug B VV 4·19·37   8 Suaug B VD R.Krauklis 80·90·104
 Jekaterina Romanova   U-15    4 Suaug MX G.Lavrinovičs 122·136·145   1 Suaug B MV 24·44·155·178   3 Suaug B MD A.Arnicane 96·108·193
 Karlis Stafeckis   U-15  18 Suaug B VV 8·43·154 10 Suaug B VD G.Klasons 82·106
 Reinis Šefers   U-17  19 Suaug VV 56·169   8 Suaug VD I.Keišs 86·200
 Kristaps Šefers   U-13  16 Suaug B VV 1·40
 Liene Zvaigzne   U-19    3 Suaug B MV 28·46·158 10 Suaug B MD G.Bilvardaitė 85·111
 Ryhor Varabyov   U-19    4 Suaug VV 63·73·163·183   2 Suaug VD A.Plavin 101·113·198   2 Suaug MX V.Vorobeva 124·137·144
 Viktoriia Vorobeva   U-17    2 Suaug MV 60·70·170   2 Suaug MD Y.Liavitskaya 89·187   2 Suaug MX R.Varabyov 124·137·144
 Inna Varabjova   35+  14 Suaug B MX A.Slušnys 127·131·140
Viso dalyvių: 75
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 61 62 
4-asis Lietuvos Makabi Vilniaus „Grand Prix“ badmintono čempionatas
2010-11-27 10:00 2010-11-28 20:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
Lietuvos B lygos komandinis čempionatas
2010-11-20 11:00 2010-11-21 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto kompleksas
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) A ir B grupės
2010-11-13 11:00 2010-11-14 14:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cs grupė
2010-11-13 10:00 2010-11-13 18:00
Šakiai
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Dj grupė
2010-11-07 10:00 2010-11-07 18:00
Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU statybo ...
Badmintonas visiems
2010-11-07 10:00 2010-11-07 23:45
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Ds grupė
2010-11-07 09:00 2010-11-07 15:00
Kaunas, Statybininkų 3, "Švaros" sporto ...
6-oji Lietuvos taurė (2 etapas) Cj grupė
2010-11-06 10:00 2010-11-06 17:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Kauno Grand Prix 2010 (8 turas)
2010-10-30 10:00 2010-10-30 23:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
Lietuvos jaunučių (iki 13 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2010-10-23 11:00 2010-10-24 14:00
Žemaitijos taurė - 2010
2010-10-16 10:00 2010-10-16 21:00
Tauragė
Zanavyko taurė 2011
2010-10-16 10:00 2010-10-16 20:00
Šakiai
Gintarinis pajūris - 2010
2010-10-09 11:00 2010-10-10 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Ds grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Vilnius
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Dj grupė
2010-10-03 10:00 2010-10-03 18:00
Klaipėda
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cj grupė
2010-10-02 11:00 2010-10-02 21:00
Klaipėda
Autumn Leaves
2010-10-02 09:00 2010-10-02 19:00
Draugystes 10, Kaunas
2010 Lietuvos jaunučių sporto žaidynės
2010-09-25 11:00 2010-09-26 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas, Gaurės g ...
Kauno Grand Prix 2010 (7 turas)
2010-09-18 09:00 2010-09-18 23:00
Draugystės g. 10, Kaunas
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) Cs grupė
2010-09-12 09:00 2010-09-12 19:00
Draugystės g. 10, Kaunas
2022 Sausis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.