Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   KNBA 9 ]
   CBC 43 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Aliaksandr Karpovich   1979   35+  2019-1082    4 Suaug B VV 7·24·44 15 Suaug B VD P.Gusev 97·117·147
 Mikalai Piatrushka   1986   Suaug  2019-0396  23 Suaug B VV 12·26·46·67·82 16 Suaug B VD P.Metelskiy 90·110·142·170
 Almantas Abromaitis   1988   Suaug  2019-0262  15 Suaug C VD V.Marcinkevičius 105·125 22 Suaug C MX A.Antanavičiūtė 199·230
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2019-0397    4 Suaug C VD S.Jurkevičius 101·119·165   1 Suaug C MX R.Ambrasienė 208·223·236·242
 Marius Armonas   1983   Suaug  2019-0803  15 Suaug B VV 13·46   7 Suaug C VD A.Daugaravičius 104·125·168·186
 Edvardas Bardauskas   1987   Suaug  2019-0576    4 Suaug C VV 55·87   2 Suaug C VD D.Čekanauskas 105·121·166·185
 Audrius Butkus   1969   45+  2019-0400  16 Suaug C VD D.Likas 98·122·167
 Deimantas Čekanauskas   1976   40+  2019-0914    2 Suaug C VD E.Bardauskas 105·121·166·185   2 Suaug C MX A.Krušataitė 215·226·239·243
 Mindaugas Dagilis   1986   Suaug  2019-0403    1 Suaug VD V.Pratusevičius 106·126·148   2 Suaug B MX Ž.Simonaitytė 194·203·218·232
 Gintautas Jaugielavičius   1971   45+  2019-0408  11 Suaug B VD M.Melamed 95·112·145 14 Suaug B MX V.Suško 191·206
 Skirmantas Jurkevičius   1962   55+  2019-0409    4 Suaug C VD A.Ambrasas 101·119·165 11 Suaug C MX E.San Sansches 199·213·228·241
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    7 Suaug B VD A.Michejenko 96·113·143·170   1 Suaug B MX T.Urbonienė 187·200·217·233
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug  2019-0144    7 Suaug B MD T.Rakauskaitė  10 Suaug B MX P.Rakauskas 193·207
 Agnė Krušataitė   1980   35+      3 Suaug C MD E.Markelytė 140·160·181   2 Suaug C MX D.Čekanauskas 215·226·239·243
 Aušra Lingytė   1987   Suaug  2019-0656    7 Suaug C MD A.Michaliova 141·162 19 Suaug C MX D.Liedorp 198·230·245
 Tomas Lukoševičius   1980   35+  2019-0415    8 Suaug B VD A.Stankevičius 91·114   9 Suaug B MX T.Rakauskaitė 188·204·221·235
 Vilmantas Marcinkevičius   1969   45+    15 Suaug C VD A.Abromaitis 105·125
 Kotryna Martinaitienė   1978   35+  2019-0657    2 Suaug B MV 59·77·88   1 Suaug C MD A.Montvydaitė 138·159·180   4 Suaug C MX M.Larenka 211·224·236·242
 Aldas Maziliauskas   1983   Suaug  2019-0946  11 Suaug C VD G.Buitvydas 103·124·168
 Artūras Michejenko   1978   35+  2019-0418    7 Suaug B VD R.Kavaliauskas 96·113·143·170   5 Suaug B MX A.Pakšytė 189·201·217·232
 Domas Pakšys   2007   U-13  2019-0209  15 Suaug B MX V.Tarusava 194·207·222·235
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2019-0423    2 Suaug B MD V.Tankevič    5 Suaug B MX A.Michejenko 189·201·217·232
 Vilmantas Pratusevičius   1987   Suaug      1 Suaug VD M.Dagilis 106·126·148   2 Suaug MX R.Šulnienė 195·231
 Paulius Rakauskas   1983   Suaug      4 Suaug B VD K.Šemeta 93·111·142·169 10 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 193·207
 Urtė Rakštytė   2003   U-17  2019-0210    8 Suaug B MD V.Tarusava    7 Suaug B MX K.Šemeta 193·203·220·234
 Karolis Reimeris   1997   Suaug  2019-0426    8 Suaug VV 28·47·69   2 Suaug VD S.Šaltmeris 109·129
 Eglė San Sansches       2019-0450    3 Suaug B MV 59·76·89 11 Suaug C MX S.Jurkevičius 199·213·228·241
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2019-0429    4 Suaug B VD P.Rakauskas 93·111·142·169   7 Suaug B MX U.Rakštytė 193·203·220·234
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   45+  2019-0023  12 Suaug B VD M.Akucevičius 92·115   3 Suaug C MX A.Montvydaitė 212·228
 Almantas Viruišis   1961   55+  2019-0433    1 Suaug C VV 73·86
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2019-0146    6 Suaug B MD J.Puchova    4 Suaug B MX L.Vaškevičius 190·201·219·234
 Ingūna Aldina   1970   45+  2019-0264    4 Suaug C MD D.Bogatko 139·161   6 Suaug C MX U.Lazdinš 213·225·239
 Uldis Lazdinš   1970   45+  2019-0263    3 Suaug C VD S.Januška 102·120·166   6 Suaug C MX I.Aldina 213·225·239
 Veranika Tarusava   2003   U-17      8 Suaug B MD U.Rakštytė  15 Suaug B MX D.Pakšys 194·207·222·235
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2019-0435    1 Suaug C MX A.Ambrasas 208·223·236·242
 Anta Marija Antanavičiūtė   1989   Suaug  2019-0586  22 Suaug C MX A.Abromaitis 199·230
 Valdas Jankauskas   1968   45+  2019-0578  14 Suaug C VD D.Liedorp 102·124
 Vidmantas Jonikas   1977   40+  2019-0915    1 Suaug C VD A.Meškinis 98·118·163·184
 Darius Likas   1972   45+  2019-0414  16 Suaug C VD A.Butkus 98·122·167
 Alina Michaliova   1981   35+  2019-0647    7 Suaug C MD A.Lingytė 141·162
 Jelena Puchova   1983   Suaug  2019-0147    6 Suaug B MD J.Žibūdienė 
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2019-0449    7 Suaug B MD J.Kažanauskaitė    9 Suaug B MX T.Lukoševičius 188·204·221·235
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2019-0456    5 Suaug B MD V.Suško    1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 187·200·217·233
   Kauno BK 7 ]
   JSO 17 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   Tauragės BK 2 ]
   Setas 8 ]
   SEB 6 ]
   Šakių KISK 2 ]
   SBK LION 3 ]
   Virus 3 ]
   AKBK 1 ]
   Skrajukas 1 ]
   BK PLAY 2 ]
   GPT 2 ]
 Kiti žaidėjai [ 18 ]
Viso dalyvių: 136
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.