Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   KNBA 9 ]
   Kauno BK 7 ]
   CBC 42 ]
   JSO 17 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2019-0315    4 Suaug VD L.Supronas 107·126·149   3 Suaug MX M.Plytnikaitė 195·216
 Evaldas Čižinauskas   1967   50+  2019-0319    5 Suaug B VD A.Kordušas 92·111·144·171 13 Suaug B MX G.Dapkuvienė 190·205·221
 Sandra Damaškaitė   1996   Suaug  2019-0321    1 Suaug MX T.Vaškevičius 216·231   3 Suaug B MD M.Plytnikaitė 
 Vygantas Garmus   1970   45+  2019-0921    3 Suaug B VD L.Vaškevičius 94·112·143·169 12 Suaug B MX A.Bačkaitienė 189·205
 Justė Kazakauskaitė   1995   Suaug  2019-0304    8 Suaug C MD K.Poškutė 138·161·182 10 Suaug C MX R.Vizgirda 214·241·244
 Andrius Kordušas   1973   40+  2019-0324  29 Suaug B VV 7·17·36·62·80   5 Suaug B VD E.Čižinauskas 92·111·144·171   3 Suaug B MX L.Januškevičienė 191·202·220
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2019-0334    6 Suaug C VD R.Vizgirda 103·120·164·184   5 Suaug C MX K.Poškutė 210·224·238·243
 Živilė Šeškevičienė   1975   40+  2019-0337    4 Suaug B MD L.Januškevičienė    6 Suaug B MX M.Melamed 192·206·222
 Rasa Šulnienė   1975   40+  2019-0302    2 Suaug MX V.Pratusevičius 195·231   1 Suaug B MD G.Dapkuvienė 
 Benas Vaškevičius   1997   Suaug  2019-0342    5 Suaug VV 29·48·69·84   5 Suaug VD Y.Perlov 107·128·150
 Tomas Vaškevičius   1992   Suaug  2019-0344    2 Suaug VV 34·50·68·83   6 Suaug VD P.Perlov 108·127·149   1 Suaug MX S.Damaškaitė 216·231
 Laimonas Vaškevičius   1965   50+  2019-0343    3 Suaug B VD V.Garmus 94·112·143·169   4 Suaug B MX J.Žibūdienė 190·201·219·234
 Asta Bačkaitienė   1975   40+  2019-0346  12 Suaug B MX V.Garmus 189·205
 Giedrė Dapkuvienė   1976   40+  2019-0322    1 Suaug B MD R.Šulnienė  13 Suaug B MX E.Čižinauskas 190·205·221
 Laura Januškevičienė   1975   40+  2019-0349    4 Suaug B MD Ž.Šeškevičienė    3 Suaug B MX A.Kordušas 191·202·220
 Monika Plytnikaitė   1995   Suaug  2019-0352    3 Suaug MX E.Bradūnas 195·216   3 Suaug B MD S.Damaškaitė 
 Kristina Poškutė   1988   Suaug  2019-0353    8 Suaug C MD J.Kazakauskaitė 138·161·182   5 Suaug C MX V.Stončius 210·224·238·243
   Vilniaus BK 4 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   Tauragės BK 2 ]
   SEB 6 ]
   Setas 8 ]
   SBK LION 3 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Virus 3 ]
   AKBK 1 ]
   BK PLAY 2 ]
   Skrajukas 1 ]
   GPT 2 ]
 Kiti žaidėjai [ 19 ]
Viso dalyvių: 136
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.