Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   KNBA 9 ]
   CBC 42 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   JSO 17 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SM Gaja 3 ]
   Tauragės BK 2 ]
   SEB 6 ]
   Setas 8 ]
   Kauno BK 4 ]
   SBK LION 3 ]
   Šakių KISK 2 ]
   AKBK 1 ]
   Virus 3 ]
   Skrajukas 1 ]
   BK PLAY 2 ]
   GPT 2 ]
 Kiti žaidėjai [ 19 ]  Šalis  Grupė (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Aliaksandr Derzhavets       8 Suaug VD A.Vyazhevich 106·128   2 Suaug B VD A.Vyazhevich 97·113·145·171
 Kirill Gromik   Suaug  26 Suaug B VV 11·26
 Yury Krasnopolsky   40+    5 Suaug C VV 55·73·86
 Maxim Larenka   35+  19 Suaug B VV 8·18·37·61·78   4 Suaug C MX K.Martinaitienė 211·224·236·242
 Pavel Metelskiy   35+  28 Suaug B VV 4·16·36·60·79 16 Suaug B VD M.Piatrushka 90·110·142·170
 Alexey Rysevets   40+    2 Suaug C VV 57·75·87   9 Suaug C VD A.Pourhadi 99·122
 Yury Savelyev   Suaug    4 Suaug VV 30·48·68·83   7 Suaug VD S.Leonovič 109·127·148
 Maksim Sukhanos   Suaug  24 Suaug B VV 2·22
 Aleksey Vyazhevich   Suaug    8 Suaug VD A.Derzhavets 106·128   1 Suaug B VV 14·35·60·78   2 Suaug B VD A.Derzhavets 97·113·145·171
 Peter Froestrup   45+  14 Suaug B VD O.Mikkelsen 94·116·147·172
 Poul Erik Laerke       5 Suaug C VD H.Kristoffersen 100·119·163·183
 Amin Pourhadi   Suaug  27 Suaug B VV 10·25·45·67   6 Suaug C VV 56·74·86   9 Suaug C VD A.Rysevets 99·122
 Maxim Melamed   45+    2 Suaug B VV 21·38·61·79 11 Suaug B VD G.Jaugielavičius 95·112·145   6 Suaug B MX Ž.Šeškevičienė 192·206·222
 Philip Perlov   Suaug    6 Suaug VD T.Vaškevičius 108·127·149
 Yakov Perlov   Suaug  16 Suaug VV 27·51   5 Suaug VD B.Vaškevičius 107·128·150
 Dennis Liedorp   40+  14 Suaug C VD V.Jankauskas 102·124 19 Suaug C MX A.Lingytė 198·230·245
 Veranika Tarusava   U-17    8 Suaug B MD U.Rakštytė  15 Suaug B MX D.Pakšys 194·207·222·235
 Henrik Kristoffersen       5 Suaug C VD P.Laerke 100·119·163·183
 Ole Mikkelsen   50+  14 Suaug B VD P.Froestrup 94·116·147·172
Viso dalyvių: 136
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 14:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.