Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   KNBA 9 ]
   CBC 41 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Aliaksandr Karpovich   1979   35+  2020-0304    4 Suaug B VV 7·24·44 15 Suaug B VD P.Gusev 97·117·147
 Mikalai Piatrushka   1986   Suaug    23 Suaug B VV 12·26·46·67·82 16 Suaug B VD P.Metelskiy 90·110·142·170
 Almantas Abromaitis   1988   Suaug  2020-0305  15 Suaug C VD V.Marcinkevičius 105·125 22 Suaug C MX A.Antanavičiūtė 199·230
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2020-0167    4 Suaug C VD S.Jurkevičius 101·119·165   1 Suaug C MX R.Ambrasienė 208·223·236·242
 Marius Armonas   1983   Suaug  2020-0008  15 Suaug B VV 13·46   7 Suaug C VD A.Daugaravičius 104·125·168·186
 Edvardas Bardauskas   1987   Suaug      4 Suaug C VV 55·87   2 Suaug C VD D.Čekanauskas 105·121·166·185
 Audrius Butkus   1969   45+  2020-0309  16 Suaug C VD D.Likas 98·122·167
 Deimantas Čekanauskas   1976   40+      2 Suaug C VD E.Bardauskas 105·121·166·185   2 Suaug C MX A.Krušataitė 215·226·239·243
 Mindaugas Dagilis   1986   Suaug  2020-0311    1 Suaug VD V.Pratusevičius 106·126·148   2 Suaug B MX Ž.Simonaitytė 194·203·218·232
 Gintautas Jaugielavičius   1971   45+    11 Suaug B VD M.Melamed 95·112·145 14 Suaug B MX V.Suško 191·206
 Skirmantas Jurkevičius   1962   55+  2020-0009    4 Suaug C VD A.Ambrasas 101·119·165 11 Suaug C MX E.San Sansches 199·213·228·241
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2020-0319    7 Suaug B VD A.Michejenko 96·113·143·170   1 Suaug B MX T.Urbonienė 187·200·217·233
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug      7 Suaug B MD T.Rakauskaitė  10 Suaug B MX P.Rakauskas 193·207
 Agnė Krušataitė   1980   35+      3 Suaug C MD E.Markelytė 140·160·181   2 Suaug C MX D.Čekanauskas 215·226·239·243
 Aušra Lingytė   1987   Suaug  2020-0649    7 Suaug C MD A.Michaliova 141·162 19 Suaug C MX D.Liedorp 198·230·245
 Tomas Lukoševičius   1980   35+      8 Suaug B VD A.Stankevičius 91·114   9 Suaug B MX T.Rakauskaitė 188·204·221·235
 Kotryna Martinaitienė   1978   35+      2 Suaug B MV 59·77·88   1 Suaug C MD A.Montvydaitė 138·159·180   4 Suaug C MX M.Larenka 211·224·236·242
 Aldas Maziliauskas   1983   Suaug    11 Suaug C VD G.Buitvydas 103·124·168
 Artūras Michejenko   1978   35+      7 Suaug B VD R.Kavaliauskas 96·113·143·170   5 Suaug B MX A.Pakšytė 189·201·217·232
 Domas Pakšys   2007   U-13  2020-0299  15 Suaug B MX V.Tarusava 194·207·222·235
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2020-0358    2 Suaug B MD V.Tankevič    5 Suaug B MX A.Michejenko 189·201·217·232
 Vilmantas Pratusevičius   1987   Suaug  2020-0329    1 Suaug VD M.Dagilis 106·126·148   2 Suaug MX R.Šulnienė 195·231
 Paulius Rakauskas   1983   Suaug      4 Suaug B VD K.Šemeta 93·111·142·169 10 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 193·207
 Urtė Rakštytė   2003   U-17      8 Suaug B MD V.Tarusava    7 Suaug B MX K.Šemeta 193·203·220·234
 Karolis Reimeris   1997   Suaug      8 Suaug VV 28·47·69   2 Suaug VD S.Šaltmeris 109·129
 Eglė San Sansches           3 Suaug B MV 59·76·89 11 Suaug C MX S.Jurkevičius 199·213·228·241
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2020-0338    4 Suaug B VD P.Rakauskas 93·111·142·169   7 Suaug B MX U.Rakštytė 193·203·220·234
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   45+  2020-0341  12 Suaug B VD M.Akucevičius 92·115   3 Suaug C MX A.Montvydaitė 212·228
 Almantas Viruišis   1961   55+  2020-0295    1 Suaug C VV 73·86
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2020-0371    6 Suaug B MD J.Puchova    4 Suaug B MX L.Vaškevičius 190·201·219·234
 Ingūna Aldina   1970   45+  2020-0296    4 Suaug C MD D.Sunklodė 139·161   6 Suaug C MX U.Lazdinš 213·225·239
 Uldis Lazdinš   1970   45+  2020-0297    3 Suaug C VD S.Januška 102·120·166   6 Suaug C MX I.Aldina 213·225·239
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2020-0168    1 Suaug C MX A.Ambrasas 208·223·236·242
 Anta Marija Antanavičiūtė   1989   Suaug  2020-0306  22 Suaug C MX A.Abromaitis 199·230
 Valdas Jankauskas   1968   45+  2020-0351  14 Suaug C VD D.Liedorp 102·124
 Vidmantas Jonikas   1977   40+  2020-0637    1 Suaug C VD A.Meškinis 98·118·163·184
 Darius Likas   1972   45+  2020-0325  16 Suaug C VD A.Butkus 98·122·167
 Alina Michaliova   1981   35+  2020-0650    7 Suaug C MD A.Lingytė 141·162
 Jelena Puchova   1983   Suaug  2020-0330    6 Suaug B MD J.Žibūdienė 
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2020-0643    7 Suaug B MD J.Kažanauskaitė    9 Suaug B MX T.Lukoševičius 188·204·221·235
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2020-0342    5 Suaug B MD V.Suško    1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 187·200·217·233
   Panevėžio BK 4 ]
   JSO 17 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SM Gaja 3 ]
   Tauragės BK 2 ]
   SEB 6 ]
   Setas 8 ]
   Kauno BK 4 ]
   SBK LION 4 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Virus 3 ]
   AKBK 1 ]
   BK PLAY 2 ]
   Baltijos badmintonas 1 ]
   GPT 2 ]
 Kiti žaidėjai [ 19 ]
Viso dalyvių: 136
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2020 Balandis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.