Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   KNBA 9 ]
   CBC 41 ]
   Panevėžio BK 4 ]
   JSO 17 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2020-0235    4 Suaug VD L.Supronas 107·126·149   3 Suaug MX M.Plytnikaitė 195·216
 Evaldas Čižinauskas   1967   50+  2020-0782    5 Suaug B VD A.Kordušas 92·111·144·171 13 Suaug B MX G.Dapkuvienė 190·205·221
 Sandra Damaškaitė   1996   Suaug      1 Suaug MX T.Vaškevičius 216·231   3 Suaug B MD M.Plytnikaitė 
 Vygantas Garmus   1970   45+  2020-0237    3 Suaug B VD L.Vaškevičius 94·112·143·169 12 Suaug B MX A.Bačkaitienė 189·205
 Justė Kazakauskaitė   1995   Suaug  2020-0239    8 Suaug C MD K.Poškutė 138·161·182 10 Suaug C MX R.Vizgirda 214·241·244
 Andrius Kordušas   1973   40+  2020-0241  29 Suaug B VV 7·17·36·62·80   5 Suaug B VD E.Čižinauskas 92·111·144·171   3 Suaug B MX L.Januškevičienė 191·202·220
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2020-0249    6 Suaug C VD R.Vizgirda 103·120·164·184   5 Suaug C MX K.Poškutė 210·224·238·243
 Živilė Šeškevičienė   1975   40+  2020-0264    4 Suaug B MD L.Januškevičienė    6 Suaug B MX M.Melamed 192·206·222
 Rasa Šulnienė   1975   40+  2020-0251    2 Suaug MX V.Pratusevičius 195·231   1 Suaug B MD G.Dapkuvienė 
 Tomas Vaškevičius   1992   Suaug  2020-0026    2 Suaug VV 34·50·68·83   6 Suaug VD P.Perlov 108·127·149   1 Suaug MX S.Damaškaitė 216·231
 Laimonas Vaškevičius   1965   50+  2020-0252    3 Suaug B VD V.Garmus 94·112·143·169   4 Suaug B MX J.Žibūdienė 190·201·219·234
 Benas Vaškevičius   1997   Suaug  2020-0253    5 Suaug VV 29·48·69·84   5 Suaug VD Y.Perlov 107·128·150
 Asta Bačkaitienė   1975   40+  2020-0255  12 Suaug B MX V.Garmus 189·205
 Giedrė Dapkuvienė   1976   40+  2020-0257    1 Suaug B MD R.Šulnienė  13 Suaug B MX E.Čižinauskas 190·205·221
 Laura Januškevičienė   1975   40+  2020-0238    4 Suaug B MD Ž.Šeškevičienė    3 Suaug B MX A.Kordušas 191·202·220
 Monika Plytnikaitė   1995   Suaug  2020-0261    3 Suaug MX E.Bradūnas 195·216   3 Suaug B MD S.Damaškaitė 
 Kristina Poškutė   1988   Suaug  2020-0005    8 Suaug C MD J.Kazakauskaitė 138·161·182   5 Suaug C MX V.Stončius 210·224·238·243
   Vilniaus BK 4 ]
   SM Gaja 3 ]
   Tauragės BK 2 ]
   SEB 6 ]
   Setas 8 ]
   Kauno BK 4 ]
   SBK LION 4 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Virus 3 ]
   AKBK 1 ]
   BK PLAY 2 ]
   Baltijos badmintonas 1 ]
   GPT 2 ]
 Kiti žaidėjai [ 19 ]
Viso dalyvių: 136
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2020 Balandis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.