Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aleksey Vyazhevich   1986 
Suaug
    [BLR]   VD-A.Derzhavets, VD-A.Derzhavets.
2  Maxim Melamed   1969 
45+
    [ISR]   VD-G.Jaugielavičius, MX-Ž.Šeškevičienė.
3  Elmoras Adakauskas  1,819.20  1973 
40+
 2019-0229   Panevėžio BK   
4  Aliaksandr Karpovich  1,791.88  1979 
35+
 2019-1082   CBC   VD-P.Gusev.
5  Pijus Balaišis  1,660.80  2002 
U-17
 2019-0140   Kauno BK   VD-A.Montrimas.
6  Marius Akucevičius  1,583.95  1981 
35+
 2019-0027   Vilniaus BK   VD-Ž.Tamošiūnas.
7  Aurimas Meškinis  1,519.60  1986 
Suaug
 2019-0918   Panevėžio BK   VD-V.Jonikas.
8  Egidijus Merkevičius  1,254.72  1980 
35+
 2019-0020   Vilniaus BK   VD-J.Bartkus.
9  Albertas Rimkus  1,115.20  1971 
45+
 2019-0372   Setas   VD-D.Kairys.
10  Andrius Montrimas  1,086.80  1996 
Suaug
 2019-0369   Kauno BK   VD-P.Balaišis.
11  Simas Novikas  984.40  2003 
U-17
 2019-0208   SBK LION   VD-J.Ožalas.
12  Ignas Lukoševičius  917.40  2003 
U-17
    Kauno BK   VD-P.Levickas.
13  Saulius Eibukas  982.40  1970 
45+
 2019-0158   Setas   VD-H.Nevidauskas.
14  Steponas Januška  906.00  1958 
55+
 2019-0119   Klaipėdos BK   VD-U.Lazdinš.
15  Marius Armonas  764.80  1983 
Suaug
 2019-0803   CBC   VD-A.Daugaravičius.
16  Darius Kairys  714.80  1971 
45+
 2019-0160   Setas   VD-A.Rimkus.
17  Paulius Levickas  668.80  2002 
U-17
 2019-0620   Kauno BK   VD-I.Lukoševičius.
18  Jevgenij Nekrasov  650.20  1985 
Suaug
 2019-0808   SBK LION   
19  Maxim Larenka   1980 
35+
    [BLR]   MX-K.Martinaitienė.
20  Pavel Gusev  361.52  1985 
Suaug
 2019-0406   Vilniaus BK   VD-A.Karpovich.
21  Martynas Atkočaitis  359.60  1994 
Suaug
 2019-0156   Setas   MX-J.Živatkauskaitė.
22  Arūnas Daugaravičius  304.00  1983 
Suaug
    SEB   VD-M.Armonas.
23  Mikalai Piatrushka  300.00  1986 
Suaug
 2019-0396   CBC   VD-P.Metelskiy.
24  Maksim Sukhanos   1993 
Suaug
    [BLR]   
25  Gediminas Buntis  72.00  1981 
35+
 2019-0157   AKBK   
26  Kirill Gromik   1994 
Suaug
    [BLR]   
27  Amin Pourhadi   1984 
Suaug
    [IRN]   VD-A.Rysevets.
28  Pavel Metelskiy   1981 
35+
    [BLR]   VD-M.Piatrushka.
29  Andrius Kordušas   1973 
40+
 2019-0324   JSO   VD-E.Čižinauskas, MX-L.Januškevičienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.