Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aleksey Vyazhevich   1986 
Suaug
    [BLR]   VD-A.Derzhavets, VD-A.Derzhavets.
2  Maxim Melamed   1969 
45+
    [ISR]   VD-G.Jaugielavičius, MX-Ž.Šeškevičienė.
3  Elmoras Adakauskas  1,819.20  1973 
40+
 2020-0387   Panevėžio BK   
4  Aliaksandr Karpovich  1,791.88  1979 
35+
 2020-0304   CBC   VD-P.Gusev.
5  Pijus Balaišis  1,660.80  2002 
U-17
 2020-0438   SM Gaja   VD-A.Montrimas.
6  Marius Akucevičius  1,583.95  1981 
35+
 2020-0048   Vilniaus BK   VD-Ž.Tamošiūnas.
7  Aurimas Meškinis  1,519.60  1986 
Suaug
    Panevėžio BK   VD-V.Jonikas.
8  Egidijus Merkevičius  1,254.72  1980 
35+
 2020-0040   Vilniaus BK   VD-J.Bartkus.
9  Albertas Rimkus  1,115.20  1971 
45+
 2020-0205   Setas   VD-D.Kairys.
10  Andrius Montrimas  1,086.80  1996 
Suaug
 2020-0163   Kauno BK   VD-P.Balaišis.
11  Simas Novikas  984.40  2003 
U-17
 2020-0037   SBK LION   VD-J.Ožalas.
12  Ignas Lukoševičius  917.40  2003 
U-17
    Kauno BK   VD-P.Levickas.
13  Saulius Eibukas  982.40  1970 
45+
 2020-0199   Setas   VD-H.Nevidauskas.
14  Steponas Januška  906.00  1958 
55+
 2020-0214   Klaipėdos BK   VD-U.Lazdinš.
15  Marius Armonas  764.80  1983 
Suaug
 2020-0008   CBC   VD-A.Daugaravičius.
16  Darius Kairys  714.80  1971 
45+
 2020-0201   Setas   VD-A.Rimkus.
17  Paulius Levickas  668.80  2002 
U-17
 2020-0458   SM Gaja   VD-I.Lukoševičius.
18  Jevgenij Nekrasov  650.20  1985 
Suaug
 2020-0016   SBK LION   
19  Maxim Larenka   1980 
35+
    [BLR]   MX-K.Martinaitienė.
20  Pavel Gusev  361.52  1985 
Suaug
 2020-0039   Vilniaus BK   VD-A.Karpovich.
21  Martynas Atkočaitis  359.60  1994 
Suaug
 2020-0484   Setas   MX-J.Živatkauskaitė.
22  Arūnas Daugaravičius  304.00  1983 
Suaug
    SEB   VD-M.Armonas.
23  Mikalai Piatrushka  300.00  1986 
Suaug
    CBC   VD-P.Metelskiy.
24  Maksim Sukhanos   1993 
Suaug
    [BLR]   
25  Gediminas Buntis  72.00  1981 
35+
    AKBK   
26  Kirill Gromik   1994 
Suaug
    [BLR]   
27  Amin Pourhadi   1984 
Suaug
    [IRN]   VD-A.Rysevets.
28  Pavel Metelskiy   1981 
35+
    [BLR]   VD-M.Piatrushka.
29  Andrius Kordušas   1973 
40+
 2020-0241   JSO   VD-E.Čižinauskas, MX-L.Januškevičienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2020 Kovas
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.