Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aleksey Vyazhevich   1986 
Suaug
    [BLR]   VD-A.Derzhavets, VD-A.Derzhavets.
2  Maxim Melamed   1969 
45+
    [ISR]   VD-G.Jaugielavičius, MX-Ž.Šeškevičienė.
3  Elmoras Adakauskas  1,819.20  1973 
40+
 2020-0394   Panevėžio BK   
4  Aliaksandr Karpovich  1,791.88  1979 
35+
 2020-0311   CBC   VD-P.Gusev.
5  Pijus Balaišis  1,660.80  2002 
U-17
 2020-0445   SM Gaja   VD-A.Montrimas.
6  Marius Akucevičius  1,583.95  1981 
35+
 2020-0048   Vilniaus BK   VD-Ž.Tamošiūnas.
7  Aurimas Meškinis  1,519.60  1986 
Suaug
    Panevėžio BK   VD-V.Jonikas.
8  Egidijus Merkevičius  1,254.72  1980 
35+
 2020-0040   Vilniaus BK   VD-J.Bartkus.
9  Albertas Rimkus  1,115.20  1971 
45+
 2020-0212   Setas   VD-D.Kairys.
10  Andrius Montrimas  1,086.80  1996 
Suaug
 2020-0170   Kauno BK   VD-P.Balaišis.
11  Simas Novikas  984.40  2003 
U-17
 2020-0914   SBK LION   VD-J.Ožalas.
12  Ignas Lukoševičius  917.40  2003 
U-17
    Kauno BK   VD-P.Levickas.
13  Saulius Eibukas  982.40  1970 
45+
 2020-0206   Setas   VD-H.Nevidauskas.
14  Steponas Januška  906.00  1958 
55+
 2020-0221   Klaipėdos BK   VD-U.Lazdinš.
15  Marius Armonas  764.80  1983 
Suaug
 2020-0836   CBC   VD-A.Daugaravičius.
16  Darius Kairys  714.80  1971 
45+
 2020-0208   Setas   VD-A.Rimkus.
17  Paulius Levickas  668.80  2002 
U-17
 2020-0465   SM Gaja   VD-I.Lukoševičius.
18  Jevgenij Nekrasov  650.20  1985 
Suaug
 2020-0893   SBK LION   
19  Maxim Larenka   1980 
35+
    [BLR]   MX-K.Martinaitienė.
20  Pavel Gusev  361.52  1985 
Suaug
 2020-0039   Vilniaus BK   VD-A.Karpovich.
21  Martynas Atkočaitis  359.60  1994 
Suaug
 2020-0491   Setas   MX-J.Živatkauskaitė.
22  Arūnas Daugaravičius  304.00  1983 
Suaug
    SEB   VD-M.Armonas.
23  Mikalai Piatrushka  300.00  1986 
Suaug
    CBC   VD-P.Metelskiy.
24  Maksim Sukhanos   1993 
Suaug
    [BLR]   
25  Gediminas Buntis  72.00  1981 
35+
    AKBK   
26  Kirill Gromik   1994 
Suaug
    [BLR]   
27  Amin Pourhadi   1984 
Suaug
    [IRN]   VD-A.Rysevets.
28  Pavel Metelskiy   1981 
35+
    [BLR]   VD-M.Piatrushka.
29  Andrius Kordušas   1973 
40+
 2020-0248   JSO   VD-E.Čižinauskas, MX-L.Januškevičienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008 U-19
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.