Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Povilas Palubinskas 
 Mantas Palubinskas 
4,073.76  1996 
 1991 
Suaug
Suaug
 2019-0373 
 2019-0740 
 Šakių KISK 
 Setas 
 
 
2  Aliaksandr Derzhavets 
 Aleksey Vyazhevich 

 1986 

Suaug
  
  
 [BLR] 
 [BLR] 
 VD-A.Vyazhevich.
 VD-A.Derzhavets.
3  Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
3,761.62  1965 
 1970 
50+
45+
 2019-0343 
 2019-0921 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Žibūdienė.
 MX-A.Bačkaitienė.
4  Paulius Rakauskas 
 Karolis Šemeta 
3,588.16  1983 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2019-0429 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kažanauskaitė.
 MX-U.Rakštytė.
5  Andrius Kordušas 
 Evaldas Čižinauskas 
3,344.46  1973 
 1967 
40+
50+
 2019-0324 
 2019-0319 
 JSO 
 JSO 
 MX-L.Januškevičienė.
 MX-G.Dapkuvienė.
6  Egidijus Merkevičius 
 Jonas Bartkus 
2,478.11  1980 
 1974 
35+
40+
 2019-0020 
 2019-0389 
 Vilniaus BK 
 Virus 
 
 MX-V.Tankevič.
7  Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
2,419.16  1977 
 1978 
40+
35+
 2019-0410 
 2019-0418 
 CBC 
 CBC 
 MX-T.Urbonienė.
 MX-A.Pakšytė.
8  Andrius Stankevičius 
 Tomas Lukoševičius 
2,165.90  1984 
 1980 
Suaug
35+
 2019-0850 
 2019-0415 
 Klaipėdos BK 
 CBC 
 MX-N.Martinavičiūtė.
 MX-T.Rakauskaitė.
9  Simas Novikas 
 Jonas Ožalas 
1,869.20  2003 
 2003 
U-17
U-17
 2019-0208 
 2019-0687 
 SBK LION 
 SEB 
 
 
10  Ignas Lukoševičius 
 Paulius Levickas 
1,825.20  2003 
 2002 
U-17
U-17
  
 2019-0620 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
11  Maxim Melamed 
 Gintautas Jaugielavičius 
1,569.02  1969 
 1971 
45+
45+
  
 2019-0408 
 [ISR] 
 CBC 
 MX-Ž.Šeškevičienė.
 MX-V.Suško.
12  Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
1,471.78  1981 
 1968 
35+
45+
 2019-0027 
 2019-0023 
 Vilniaus BK 
 CBC 
 
 MX-A.Montvydaitė.
13  Pijus Balaišis 
 Andrius Montrimas 
1,362.20  2002 
 1996 
U-17
Suaug
 2019-0140 
 2019-0369 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
14  Peter Froestrup 
 Ole Mikkelsen 
 1968 
 1963 
45+
50+
  
  
 [DNK] 
 [DNK] 
 
 
15  Aliaksandr Karpovich 
 Pavel Gusev 
1,106.48  1979 
 1985 
35+
Suaug
 2019-1082 
 2019-0406 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 
 
16  Pavel Metelskiy 
 Mikalai Piatrushka 
407.60  1981 
 1986 
35+
Suaug
  
 2019-0396 
 [BLR] 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.