Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Povilas Palubinskas 
 Mantas Palubinskas 
4,073.76  1996 
 1991 
Suaug
Suaug
 2020-0281 
 2020-0211 
 Šakių KISK 
 Setas 
 
 
2  Aliaksandr Derzhavets 
 Aleksey Vyazhevich 

 1986 

Suaug
  
  
 [BLR] 
 [BLR] 
 VD-A.Vyazhevich.
 VD-A.Derzhavets.
3  Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
3,761.62  1965 
 1970 
50+
45+
 2020-0259 
 2020-0244 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Žibūdienė.
 MX-A.Bačkaitienė.
4  Paulius Rakauskas 
 Karolis Šemeta 
3,588.16  1983 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2020-0345 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kažanauskaitė.
 MX-U.Rakštytė.
5  Andrius Kordušas 
 Evaldas Čižinauskas 
3,344.46  1973 
 1967 
40+
50+
 2020-0248 
 2020-0814 
 JSO 
 JSO 
 MX-L.Januškevičienė.
 MX-G.Dapkuvienė.
6  Egidijus Merkevičius 
 Jonas Bartkus 
2,478.11  1980 
 1974 
35+
40+
 2020-0040 
 2020-0663 
 Vilniaus BK 
 Virus 
 
 MX-V.Tankevič.
7  Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
2,419.16  1977 
 1978 
40+
35+
 2020-0326 
  
 CBC 
 CBC 
 MX-T.Urbonienė.
 MX-A.Pakšytė.
8  Andrius Stankevičius 
 Tomas Lukoševičius 
2,165.90  1984 
 1980 
Suaug
35+
 2020-0750 
  
 Klaipėdos BK 
 CBC 
 MX-N.Martinavičiūtė.
 MX-T.Rakauskaitė.
9  Simas Novikas 
 Jonas Ožalas 
1,869.20  2003 
 2003 
U-17
U-17
 2020-0914 
 2020-0913 
 SBK LION 
 SEB 
 
 
10  Ignas Lukoševičius 
 Paulius Levickas 
1,825.20  2003 
 2002 
U-17
U-17
  
 2020-0465 
 Kauno BK 
 SM Gaja 
 
 
11  Maxim Melamed 
 Gintautas Jaugielavičius 
1,569.02  1969 
 1971 
45+
45+
  
  
 [ISR] 
 CBC 
 MX-Ž.Šeškevičienė.
 MX-V.Suško.
12  Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
1,471.78  1981 
 1968 
35+
45+
 2020-0048 
 2020-0348 
 Vilniaus BK 
 CBC 
 
 MX-A.Montvydaitė.
13  Pijus Balaišis 
 Andrius Montrimas 
1,362.20  2002 
 1996 
U-17
Suaug
 2020-0445 
 2020-0170 
 SM Gaja 
 Kauno BK 
 
 
14  Peter Froestrup 
 Ole Mikkelsen 
 1968 
 1963 
45+
50+
  
  
 [DNK] 
 [DNK] 
 
 
15  Aliaksandr Karpovich 
 Pavel Gusev 
1,106.48  1979 
 1985 
35+
Suaug
 2020-0311 
 2020-0039 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 
 
16  Pavel Metelskiy 
 Mikalai Piatrushka 
407.60  1981 
 1986 
35+
Suaug
  
  
 [BLR] 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008 U-19
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.