Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
4,539.11  1977 
 1974 
40+
40+
 2019-0410 
 2019-0456 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Michejenko.
 MD-V.Suško.
2  Mindaugas Dagilis 
 Živilė Simonaitytė 
4,385.03  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0403 
 2019-0539 
 CBC 
 Virus 
 VD-V.Pratusevičius.
 
3  Andrius Kordušas 
 Laura Januškevičienė 
4,144.71  1973 
 1975 
40+
40+
 2019-0324 
 2019-0349 
 JSO 
 JSO 
 VD-E.Čižinauskas.
 MD-Ž.Šeškevičienė.
4  Laimonas Vaškevičius 
 Justė Žibūdienė 
4,053.12  1965 
 1982 
50+
35+
 2019-0343 
 2019-0146 
 JSO 
 CBC 
 VD-V.Garmus.
 MD-J.Puchova.
5  Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
3,601.02  1978 
 1979 
35+
35+
 2019-0418 
 2019-0423 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-V.Tankevič.
6  Maxim Melamed 
 Živilė Šeškevičienė 
2,143.35  1969 
 1975 
45+
40+
  
 2019-0337 
 [ISR] 
 JSO 
 VD-G.Jaugielavičius.
 MD-L.Januškevičienė.
7  Karolis Šemeta 
 Urtė Rakštytė 
3,451.43  1984 
 2003 
Suaug
U-17
 2019-0429 
 2019-0210 
 CBC 
 CBC 
 VD-P.Rakauskas.
 MD-V.Tarusava.
8  Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
3,385.60  1986 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0247 
 2019-0710 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 VD-E.Bradūnas.
 MD-N.Martinavičiūtė.
9  Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
3,212.97  1980 
 1987 
35+
Suaug
 2019-0415 
 2019-0449 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Stankevičius.
 MD-J.Kažanauskaitė.
10  Paulius Rakauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
3,184.80  1983 
 1992 
Suaug
Suaug
  
 2019-0144 
 CBC 
 CBC 
 VD-K.Šemeta.
 MD-T.Rakauskaitė.
11  Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
3,136.70  1974 
 1980 
40+
35+
 2019-0389 
 2019-0017 
 Virus 
 KNBA 
 VD-E.Merkevičius.
 MD-A.Pakšytė.
12  Vygantas Garmus 
 Asta Bačkaitienė 
2,988.17  1970 
 1975 
45+
40+
 2019-0921 
 2019-0346 
 JSO 
 JSO 
 VD-L.Vaškevičius.
 
13  Evaldas Čižinauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
2,421.24  1967 
 1976 
50+
40+
 2019-0319 
 2019-0322 
 JSO 
 JSO 
 VD-A.Kordušas.
 MD-R.Šulnienė.
14  Gintautas Jaugielavičius 
 Viktorija Suško 
2,341.64  1971 
 1989 
45+
Suaug
 2019-0408 
 2019-0379 
 CBC 
 SEB 
 VD-M.Melamed.
 MD-T.Urbonienė.
15  Domas Pakšys 
 Veranika Tarusava 
1,541.00  2007 
 2003 
U-13
U-17
 2019-0209 
  
 CBC 
 [BLR] 
 
 MD-U.Rakštytė.
16  Andrius Stankevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
1,525.20  1984 
 1979 
Suaug
35+
 2019-0850 
 2019-0711 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-T.Lukoševičius.
 MD-D.Rutkauskaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.