Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
4,539.11  1977 
 1974 
40+
40+
 2020-0326 
 2020-0349 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Michejenko.
 MD-V.Suško.
2  Mindaugas Dagilis 
 Živilė Simonaitytė 
4,385.03  1986 
 1986 
Suaug
Suaug
 2020-0318 
 2020-0635 
 CBC 
 Virus 
 VD-V.Pratusevičius.
 
3  Andrius Kordušas 
 Laura Januškevičienė 
4,144.71  1973 
 1975 
40+
40+
 2020-0248 
 2020-0245 
 JSO 
 JSO 
 VD-E.Čižinauskas.
 MD-Ž.Šeškevičienė.
4  Laimonas Vaškevičius 
 Justė Žibūdienė 
4,053.12  1965 
 1982 
50+
35+
 2020-0259 
 2020-0378 
 JSO 
 CBC 
 VD-V.Garmus.
 MD-J.Puchova.
5  Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
3,601.02  1978 
 1979 
35+
35+
  
 2020-0365 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-V.Tankevič.
6  Maxim Melamed 
 Živilė Šeškevičienė 
2,143.35  1969 
 1975 
45+
40+
  
 2020-0271 
 [ISR] 
 JSO 
 VD-G.Jaugielavičius.
 MD-L.Januškevičienė.
7  Karolis Šemeta 
 Urtė Rakštytė 
3,451.43  1984 
 2003 
Suaug
U-17
 2020-0345 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-P.Rakauskas.
 MD-V.Tarusava.
8  Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
3,385.60  1986 
 1987 
Suaug
Suaug
 2020-0409 
 2020-0404 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 VD-E.Bradūnas.
 MD-N.Martinavičiūtė.
9  Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
3,212.97  1980 
 1987 
35+
Suaug
  
 2020-0653 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Stankevičius.
 MD-J.Kažanauskaitė.
10  Paulius Rakauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
3,184.80  1983 
 1992 
Suaug
Suaug
  
 2020-0045 
 CBC 
 CBC 
 VD-K.Šemeta.
 MD-T.Rakauskaitė.
11  Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
3,136.70  1974 
 1980 
40+
35+
 2020-0663 
 2020-0828 
 Virus 
 KNBA 
 VD-E.Merkevičius.
 MD-A.Pakšytė.
12  Vygantas Garmus 
 Asta Bačkaitienė 
2,988.17  1970 
 1975 
45+
40+
 2020-0244 
 2020-0262 
 JSO 
 JSO 
 VD-L.Vaškevičius.
 
13  Evaldas Čižinauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
2,421.24  1967 
 1976 
50+
40+
 2020-0814 
 2020-0264 
 JSO 
 JSO 
 VD-A.Kordušas.
 MD-R.Šulnienė.
14  Gintautas Jaugielavičius 
 Viktorija Suško 
2,341.64  1971 
 1989 
45+
Suaug
  
 2020-0628 
 CBC 
 SEB 
 VD-M.Melamed.
 MD-T.Urbonienė.
15  Domas Pakšys 
 Veranika Tarusava 
1,541.00  2007 
 2003 
U-13
U-17
 2020-0306 
  
 CBC 
 SBK LION 
 
 MD-U.Rakštytė.
16  Andrius Stankevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
1,525.20  1984 
 1979 
Suaug
35+
 2020-0750 
 2020-0169 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-T.Lukoševičius.
 MD-D.Rutkauskaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 57 58 
Tarptautinis dvejetų turnyras
2009-03-28 12:00 2009-03-29 14:00
Klaipėda
2009 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2009-03-28 11:55 2009-03-29 16:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Tauragė
Turnyras, skirtas generolo Jono Žemaičio 100-osioms gimimo metinėms paminėti
2009-03-28 10:30 2009-03-28 22:00
Vilnius, LKA sporto salė
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2020 Gruodis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.