Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurimas Meškinis 
 Vidmantas Jonikas 
1,815.31  1986 
 1977 
Suaug
40+
 2019-0918 
 2019-0915 
 Panevėžio BK 
 CBC 
 
 
2  Deimantas Čekanauskas 
 Edvardas Bardauskas 
1,626.39  1976 
 1987 
40+
Suaug
 2019-0914 
 2019-0576 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Krušataitė.
 
3  Uldis Lazdinš 
 Steponas Januška 
1,206.20  1970 
 1958 
45+
55+
 2019-0263 
 2019-0119 
 CBC 
 Klaipėdos BK 
 MX-I.Aldina.
 
4  Skirmantas Jurkevičius 
 Audrius Ambrasas 
938.01  1962 
 1962 
55+
55+
 2019-0409 
 2019-0397 
 CBC 
 CBC 
 MX-E.San Sansches.
 MX-R.Ambrasienė.
5  Poul Erik Laerke 
 Henrik Kristoffersen 

 

  
  
 [DNK] 
 [DNK] 
 
 
6  Rytis Vizgirda 
 Valentas Stončius 
935.34  1996 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0306 
 2019-0334 
 Šakių KISK 
 JSO 
 MX-J.Kazakauskaitė.
 MX-K.Poškutė.
7  Marius Armonas 
 Arūnas Daugaravičius 
864.10  1983 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-0803 
  
 CBC 
 SEB 
 
 
8  Albertas Rimkus 
 Darius Kairys 
836.80  1971 
 1971 
45+
45+
 2019-0372 
 2019-0160 
 Setas 
 Setas 
 
 
9  Amin Pourhadi 
 Alexey Rysevets 
 1984 
 1975 
Suaug
40+
  
  
 [IRN] 
 [BLR] 
 
 
10  Saulius Eibukas 
 Haroldas Nevidauskas 
723.80  1970 
 1979 
45+
35+
 2019-0158 
 2019-0161 
 Setas 
 Setas 
 
 MX-M.Žiūkaitė.
11  Aldas Maziliauskas 
 Gediminas Buitvydas 
243.20  1983 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0946 
 2019-0634 
 CBC 
 KNBA 
 
 MX-A.Kazlienė .
12  Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
132.60  1985 
 1973 
Suaug
40+
 2019-0181 
 2019-0142 
 SEB 
 Kauno BK 
 MX-E.Markelytė.
 
13  Vytautas Česonis 
 Nerijus Molis 
122.20  1984 
 1978 
Suaug
35+
 2019-0374 
 2019-0283 
 SEB 
 BK PLAY 
 
 MX-N.Lipa.
14  Dennis Liedorp 
 Valdas Jankauskas 
116.80  1973 
 1968 
40+
45+
  
 2019-0578 
 [NLD] 
 CBC 
 MX-A.Lingytė.
 
15  Vilmantas Marcinkevičius 
 Almantas Abromaitis 
64.52  1969 
 1988 
45+
Suaug
  
 2019-0262 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-A.Antanavičiūtė.
16  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
50.20  1969 
 1972 
45+
45+
 2019-0400 
 2019-0414 
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.