Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurimas Meškinis 
 Vidmantas Jonikas 
1,815.31  1986 
 1977 
Suaug
40+
  
 2020-0647 
 Panevėžio BK 
 CBC 
 
 
2  Deimantas Čekanauskas 
 Edvardas Bardauskas 
1,626.39  1976 
 1987 
40+
Suaug
  
 2020-0981 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Krušataitė.
 
3  Uldis Lazdinš 
 Steponas Januška 
1,206.20  1970 
 1958 
45+
55+
 2020-0304 
 2020-0221 
 CBC 
 Klaipėdos BK 
 MX-I.Aldina.
 
4  Skirmantas Jurkevičius 
 Audrius Ambrasas 
938.01  1962 
 1962 
55+
55+
 2020-0837 
 2020-0174 
 CBC 
 CBC 
 MX-E.San Sansches.
 MX-R.Ambrasienė.
5  Poul Erik Laerke 
 Henrik Kristoffersen 

 

  
  
 [DNK] 
 [DNK] 
 
 
6  Rytis Vizgirda 
 Valentas Stončius 
935.34  1996 
 1989 
Suaug
Suaug
 2020-0806 
 2020-0256 
 Šakių KISK 
 JSO 
 MX-J.Kazakauskaitė.
 MX-K.Poškutė.
7  Marius Armonas 
 Arūnas Daugaravičius 
864.10  1983 
 1983 
Suaug
Suaug
 2020-0836 
  
 CBC 
 SEB 
 
 
8  Albertas Rimkus 
 Darius Kairys 
836.80  1971 
 1971 
45+
45+
 2020-0212 
 2020-0208 
 Setas 
 Setas 
 
 
9  Amin Pourhadi 
 Alexey Rysevets 
 1984 
 1975 
Suaug
40+
  
  
 [IRN] 
 [BLR] 
 
 
10  Saulius Eibukas 
 Haroldas Nevidauskas 
723.80  1970 
 1979 
45+
35+
 2020-0206 
 2020-0217 
 Setas 
 Setas 
 
 MX-M.Žiūkaitė.
11  Aldas Maziliauskas 
 Gediminas Buitvydas 
243.20  1983 
 1990 
Suaug
Suaug
  
 2020-0007 
 CBC 
 KNBA 
 
 MX-A.Kazlienė .
12  Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
132.60  1985 
 1973 
Suaug
40+
 2020-0179 
 2020-0171 
 SEB 
 Kauno BK 
 MX-E.Markelytė.
 
13  Vytautas Česonis 
 Nerijus Molis 
122.20  1984 
 1978 
Suaug
35+
  
 2020-0151 
 SEB 
 BK PLAY 
 
 MX-N.Lipa.
14  Dennis Liedorp 
 Valdas Jankauskas 
116.80  1973 
 1968 
40+
45+
  
 2020-0358 
 [NLD] 
 CBC 
 MX-A.Lingytė.
 
15  Vilmantas Marcinkevičius 
 Almantas Abromaitis 
64.52  1969 
 1988 
45+
Suaug
  
 2020-0312 
 SBK LION 
 CBC 
 
 MX-A.Antanavičiūtė.
16  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
50.20  1969 
 1972 
45+
45+
 2020-0316 
 2020-0332 
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.