Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
2,292.00  1962 
 1962 
55+
55+
 2019-0397 
 2019-0435 
 CBC 
 CBC 
 VD-S.Jurkevičius.
 
2  Deimantas Čekanauskas 
 Agnė Krušataitė 
1,804.67  1976 
 1980 
40+
35+
 2019-0914 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-E.Bardauskas.
 MD-E.Markelytė.
3  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
1,450.69  1968 
 1987 
45+
Suaug
 2019-0023 
 2019-0014 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 VD-M.Akucevičius.
 MD-K.Martinaitienė.
4  Maxim Larenka 
 Kotryna Martinaitienė 
892.55  1980 
 1978 
35+
35+
  
 2019-0657 
 [BLR] 
 CBC 
 
 MD-A.Montvydaitė.
5  Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
695.73  1989 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0334 
 2019-0353 
 JSO 
 JSO 
 VD-R.Vizgirda.
 MD-J.Kazakauskaitė.
6  Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
651.00  1970 
 1970 
45+
45+
 2019-0263 
 2019-0264 
 CBC 
 CBC 
 VD-S.Januška.
 MD-D.Sunklodė.
7  Martynas Atkočaitis 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
599.60  1994 
 1981 
Suaug
35+
 2019-0156 
 2019-0171 
 Setas 
 Setas 
 
 
8  Nerijus Molis 
 Nadežda Lipa 
372.25  1978 
 1980 
35+
35+
 2019-0283 
 2019-1135 
 BK PLAY 
 GPT 
 VD-V.Česonis.
 MD-J.Molienė.
9  Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
349.75  1990 
 1982 
Suaug
35+
 2019-0634 
 2019-0560 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-A.Maziliauskas.
 MD-R.Tumbrotaitė.
10  Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
318.00  1996 
 1995 
Suaug
Suaug
 2019-0306 
 2019-0304 
 Šakių KISK 
 JSO 
 VD-V.Stončius.
 MD-K.Poškutė.
11  Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
294.31  1962 
 
55+
 2019-0409 
 2019-0450 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Ambrasas.
 
12  Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
285.00  1971 
 2004 
45+
U-15
 2019-0540 
 2019-0478 
 Skrajukas 
 Klaipėdos BK 
 
 
13  Haroldas Nevidauskas 
 Monika Žiūkaitė 
197.36  1979 
 1986 
35+
Suaug
 2019-0161 
  
 Setas 
 Setas 
 VD-S.Eibukas.
 
14  Simas Malakauskas 
 Eglė Markelytė 
157.60  1985 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-0181 
 2019-0375 
 SEB 
 SEB 
 VD-L.Pakula.
 MD-A.Krušataitė.
19  Dennis Liedorp 
 Aušra Lingytė 
67.00  1973 
 1987 
40+
Suaug
  
 2019-0656 
 [NLD] 
 CBC 
 VD-V.Jankauskas.
 MD-A.Michaliova.
20  Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
75.80  1973 
 1979 
40+
35+
 2019-0383 
 2019-0291 
 GPT 
 BK PLAY 
 
 MD-N.Lipa.
21  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
12.00  1988 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0110 
 2019-0730 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
22  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
42.73  1988 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0262 
 2019-0586 
 CBC 
 CBC 
 VD-V.Marcinkevičius.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.