Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Open CBC International Badminton Tournament
  Data:  2018-10-27 09:00 - 2018-10-27 23:45   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           22.4 
   8           12.8 
   3     1       5.6 
 Suaug B 
 29           4.8 
   4     1       2 
 16           4 
   8           7.2 
 16           8 
 Suaug C 
   7           0.6 
 16           1.6 
   8           0.9 
 18           1.8 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
2,292.00  1962 
 1962 
55+
55+
 2020-0167 
 2020-0168 
 CBC 
 CBC 
 VD-S.Jurkevičius.
 
2  Deimantas Čekanauskas 
 Agnė Krušataitė 
1,804.67  1976 
 1980 
40+
35+
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-E.Bardauskas.
 MD-E.Markelytė.
3  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
1,450.69  1968 
 1987 
45+
Suaug
 2020-0341 
 2020-0041 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 VD-M.Akucevičius.
 MD-K.Martinaitienė.
4  Maxim Larenka 
 Kotryna Martinaitienė 
892.55  1980 
 1978 
35+
35+
  
  
 [BLR] 
 CBC 
 
 MD-A.Montvydaitė.
5  Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
695.73  1989 
 1988 
Suaug
Suaug
 2020-0249 
 2020-0005 
 JSO 
 JSO 
 VD-R.Vizgirda.
 MD-J.Kazakauskaitė.
6  Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
651.00  1970 
 1970 
45+
45+
 2020-0297 
 2020-0296 
 CBC 
 CBC 
 VD-S.Januška.
 MD-D.Sunklodė.
7  Martynas Atkočaitis 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
599.60  1994 
 1981 
Suaug
35+
 2020-0484 
 2020-0213 
 Setas 
 Setas 
 
 
8  Nerijus Molis 
 Nadežda Lipa 
372.25  1978 
 1980 
35+
35+
 2020-0144 
 2020-0631 
 BK PLAY 
 GPT 
 VD-V.Česonis.
 MD-J.Molienė.
9  Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
349.75  1990 
 1982 
Suaug
35+
 2020-0007 
  
 KNBA 
 KNBA 
 VD-A.Maziliauskas.
 MD-R.Tumbrotaitė.
10  Rytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
318.00  1996 
 1995 
Suaug
Suaug
 2020-0774 
 2020-0239 
 Šakių KISK 
 JSO 
 VD-V.Stončius.
 MD-K.Poškutė.
11  Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
294.31  1962 
 
55+
 2020-0009 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Ambrasas.
 
12  Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
285.00  1971 
 2004 
45+
U-15
 2020-0589 
 2020-0785 
 Baltijos badmintonas 
 Klaipėdos BK 
 
 
13  Haroldas Nevidauskas 
 Monika Žiūkaitė 
197.36  1979 
 1986 
35+
Suaug
 2020-0210 
  
 Setas 
 Setas 
 VD-S.Eibukas.
 
14  Simas Malakauskas 
 Eglė Markelytė 
157.60  1985 
 1983 
Suaug
Suaug
 2020-0172 
 2020-0615 
 SEB 
 SEB 
 VD-L.Pakula.
 MD-A.Krušataitė.
19  Dennis Liedorp 
 Aušra Lingytė 
67.00  1973 
 1987 
40+
Suaug
  
 2020-0649 
 [NLD] 
 CBC 
 VD-V.Jankauskas.
 MD-A.Michaliova.
20  Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
75.80  1973 
 1979 
40+
35+
  
 2020-0143 
 GPT 
 BK PLAY 
 
 MD-N.Lipa.
21  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
12.00  1988 
 1993 
Suaug
Suaug
 2020-0001 
 2020-0010 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
22  Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
42.73  1988 
 1989 
Suaug
Suaug
 2020-0305 
 2020-0306 
 CBC 
 CBC 
 VD-V.Marcinkevičius.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2020 Balandis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.