Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 2 ]
   KNBA 34 ]
   CBC 4 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   JSO 22 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SM Gaja 2 ]
   Tauragės BK 4 ]
   Kretingos BK 5 ]
   Setas 17 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Mindaugas Dobilas   1978   35+  2020-0052  12 Mėgėjai D MX F.Dobilaitė 129·149·186·207
 Jovitas Gatelis   1970   45+  2020-0104    2 Mėgėjai D MX U.Gatelytė 147·167·187·206
 Robertas Giedraitis   1977   40+      4 Mėgėjai C MX R.Šutaitė-Giedraitienė 145·165·178·199
 Adomas Kovarskas   1996   Suaug  2020-0106    7 Mėgėjai C VD V.Kovarskas 14·43·63·89·102
 Arūnas Liočas   1962   55+    15 Mėgėjai B MX E.Liočaitė 113·135·155·177   2 Mėgėjai C VD P.Toleikis 45·64·90·102
 Artūras Liutkus   1970   45+  2020-0107    9 Mėgėjai C VD R.Liutkus 13·25·44·89
 Mantas Palubinskas   1991   Suaug  2020-0108    3 Mėgėjai VD P.Palubinskas 9·56·82
 Aurelijus Šadauskas   1972   45+  2020-0065    9 Mėgėjai C MX J.Šadauskienė 121·140·161·182·202   9 Mėgėjai D VD R.Šadauskas 16·34·115
 Rokas Šadauskas   2008   U-11      9 Mėgėjai D VD A.Šadauskas 16·34·115
 Bernardas Švarplys   2007   U-13      1 Mėgėjai D VD A.Švarplys 34·52·74·105
 Audrius Vilčinskas   1971   45+  2020-0111    6 Mėgėjai C VD G.Vilčinskas 15·33·64·101
 Salomėja Pečiulytė   1970   45+    11 Mėgėjai C MX M.Viščinis 124·144·183·202
 Jurgita Šadauskienė   1975   40+  2020-0067    9 Mėgėjai C MX A.Šadauskas 121·140·161·182·202
 Vilimas Šimkus   1967   50+  2020-0062    3 Mėgėjai C VD N.Šimkus 13·26·63·88·100
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė   1977   40+  2020-0110    4 Mėgėjai C MX R.Giedraitis 145·165·178·199
 Andrius Švarplys   1976   40+  2020-0105    1 Mėgėjai D VD B.Švarplys 34·52·74·105
 Gražvydas Vilčinskas   1974   40+  2020-0068    6 Mėgėjai C VD A.Vilčinskas 15·33·64·101
   Smešas 7 ]
   Kauno BK 5 ]
   Kelmės BK 3 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 3 ]
   Šakių KISK 12 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Šiauliai 4 ]
   Birštono BK 2 ]
   Baltijos badmintonas 2 ]
   GPT 2 ]
   Šeduva 2 ]
   AKBK 3 ]
   Ukmergė 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 8 ]
Viso dalyvių: 152
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 14:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.