Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 2 ]
   KNBA 33 ]
   CBC 4 ]
   Kauno BK 7 ]
   JSO 22 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Evaldas Čižinauskas   1967   50+  2019-0319    8 Mėgėjai B VD R.Poškus 6·49·70·96 10 Mėgėjai B MX K.Poškutė 112·132·153·173·193
 Justinas Jarulaitis   1994   Suaug  2019-0955  13 Mėgėjai C MX S.Goroškaitė 120·141·161·203 11 Mėgėjai D VD E.Jarulaitis 24·36·83
 Valdas Paulauskas   1960   55+  2019-0779    8 Mėgėjai C VD V.Kundrotas 15·45·65·99
 Arūnas Petkevičius   1956   60+  2019-0312    1 Mėgėjai C VD M.Petkevičius 25·43·62·88·99
 Paulius Plytnikas   1961   55+  2019-0364    4 Mėgėjai C VD A.Plytnikas 33·65·90·100   8 Mėgėjai C MX M.Plytnikaitė 125·165·180·201
 Oksana Radzevičienė   1974   40+  2019-0354    3 Mėgėjai D MD V.Radzevičiūtė 8·30·51·78
 Paulius Toleikis   1993   Suaug      2 Mėgėjai C VD A.Liočas 45·64·90·102
 Tomas Vaškevičius   1992   Suaug  2019-0344    2 Mėgėjai VD B.Vaškevičius 32·57·80   2 Mėgėjai MX S.Damaškaitė 119·139·158
 Laimonas Vaškevičius   1965   50+  2019-0343    3 Mėgėjai B VD P.Vaškevičius 27·48·66·92
 Saulius Žvinys   1971   45+    16 Mėgėjai B MX V.Žvinienė 116·137·157·172·193
 Asta Bačkaitienė   1975   40+  2019-0346    1 Mėgėjai D MX B.Bačkaitis 146·166·186·206
 Romanas Chomskis   1958   55+  2019-0123  11 Mėgėjai B VD P.Jūras 5·27·71·95
 Sandra Damaškaitė   1996   Suaug  2019-0321    2 Mėgėjai MX T.Vaškevičius 119·139·158
 Fausta Dobilaitė   2005   U-15    12 Mėgėjai D MX M.Dobilas 129·149·186·207
 Sandra Goroškaitė   1995   Suaug  2019-1134  13 Mėgėjai C MX J.Jarulaitis 120·141·161·203
 Monika Plytnikaitė   1995   Suaug  2019-0352    6 Mėgėjai B MD M.Plytnikaitė 18·39·61·86 12 Mėgėjai B MX A.Plytnikas 117·136·157·176·196
 Robertas Poškus   1964   50+  2019-0310    8 Mėgėjai B VD E.Čižinauskas 6·49·70·96
 Kristina Poškutė   1988   Suaug  2019-0353  10 Mėgėjai B MX E.Čižinauskas 112·132·153·173·193
 Kąstytis Špakauskas   1975   40+      2 Mėgėjai D VD D.Špakauskas 35·53·83·115
 Benas Vaškevičius   1997   Suaug  2019-0342    2 Mėgėjai VD T.Vaškevičius 32·57·80
 Paulius Vaškevičius   1990   Suaug      3 Mėgėjai B VD L.Vaškevičius 27·48·66·92
 Vida Žvinienė   1977   40+    16 Mėgėjai B MX S.Žvinys 116·137·157·172·193
   Vilniaus BK 4 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   Tauragės BK 4 ]
   Kretingos BK 5 ]
   Setas 17 ]
   Smešas 7 ]
   Kelmės BK 3 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 3 ]
   Šakių KISK 12 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Šiauliai 4 ]
   BK PLAY 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   GPT 2 ]
   Baltijos badmintonas 2 ]
   Šeduva 2 ]
   AKBK 2 ]
   Ukmergė 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 8 ]
Viso dalyvių: 152
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.