Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 2 ]
   KNBA 35 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Benas Bačkaitis   2006   U-13      1 Mėgėjai D MX A.Bačkaitienė 146·166·186·206
 Egidijus Bubulis   2000   U-19  2020-0007  14 Mėgėjai C MX V.Bubulytė 122·143·163·179·198
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2020-0011    3 Mėgėjai B MD R.Bubulienė 12·38·58·85 14 Mėgėjai C MX E.Bubulis 122·143·163·179·198
 Domas Daugėla   2006   U-13  2020-0037    5 Mėgėjai D VD J.Daugėla 16·52·77·107
 Valentinas Golubevas   1971   45+  2020-0017  13 Mėgėjai B MX D.Nikitina 109·131·151·172·192
 Aurimas Kamantauskas   1979   35+  2020-0661    4 Mėgėjai D VD B.Kamantauskas 55·74·106
 Matas Kareckas   2005   U-15      4 Mėgėjai D MX J.Kareckienė 149·169·188·208
 Tauras Krištaponis   1993   Suaug  2020-0662  10 Mėgėjai C MX J.Krištaponienė 123·142·163·203
 Rokas Lesinskas   2008   U-11  2020-0037    3 Mėgėjai D VD A.Lesinskas 36·54·76·107
 Egidijus Litvinskas   1970   45+  2020-0575    6 Mėgėjai C MX J.Chomskytė 123·143·162·181·200
 Perla Murėnaitė   2004   U-15  2020-0664    2 Mėgėjai B MD E.Murėnienė 17·39·60·85
 Andrius Paškevičius   1995   Suaug  2020-0008  12 Mėgėjai C MX J.Paškevičienė 125·145·182·201 10 Mėgėjai D VD J.Paškevičius 23·35·76·108
 Justas Paškevičius   2000   U-19    10 Mėgėjai D VD A.Paškevičius 23·35·76·108 11 Mėgėjai D MX I.Paškevičiūtė 128·148·189·209
 Ieva Paškevičiūtė   2009   U-11  2020-0032    5 Mėgėjai D MD J.Paškevičienė 7·29·51·104 11 Mėgėjai D MX J.Paškevičius 128·148·189·209
 Saulius Radzevičius   1978   35+    10 Mėgėjai D MX V.Radzevičiūtė 127·147·189·208
 Jonas Seniūnas   1978   35+  2020-0016    3 Mėgėjai D MX N.Seniūnaitė 148·168·185·205
 Daugirdas Špakauskas   2005   U-15      2 Mėgėjai D VD K.Špakauskas 35·53·83·115
 Adomas Zavackas   2008   U-11  2020-0023    7 Mėgėjai D VD R.Zavackas 24·54·75·105
 Vilius Bagdanavičius   2004   U-15  2020-0005    4 Mėgėjai VD V.Bagdanavičius 10·57·81
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2020-0006    3 Mėgėjai B MD V.Bubulytė 12·38·58·85
 Jurga Chomskytė   1978   35+  2020-0015    5 Mėgėjai B MD L.Chomskytė 12·37·59·87   6 Mėgėjai C MX E.Litvinskas 123·143·162·181·200
 Urtė Gatelytė   2009   U-11  2020-0036    2 Mėgėjai D MX J.Gatelis 147·167·187·206
 Samanta Golubickaitė   2002   U-17  2020-0665    2 Mėgėjai B MX D.Golubickas 111·132·152·171·190
 Benediktas Kamantauskas   2007   U-13  2020-0023    4 Mėgėjai D VD A.Kamantauskas 55·74·106
 Jurgita Kareckienė   1978   35+      4 Mėgėjai D MX M.Kareckas 149·169·188·208
 Jūratė Krištaponienė   1969   45+  2020-0017  10 Mėgėjai C MX T.Krištaponis 123·142·163·203
 Audrius Lesinskas   1971   45+  2020-0007    3 Mėgėjai D VD R.Lesinskas 36·54·76·107
 Eglė Murėnienė   1978   35+      2 Mėgėjai B MD P.Murėnaitė 17·39·60·85
 Diana Nikitina   1971   45+  2020-0784  13 Mėgėjai B MX V.Golubevas 109·131·151·172·192
 Jūratė Paškevičienė   1971   45+  2020-0037  12 Mėgėjai C MX A.Paškevičius 125·145·182·201   5 Mėgėjai D MD I.Paškevičiūtė 7·29·51·104
 Viltė Radzevičiūtė   2009   U-11      3 Mėgėjai D MD O.Radzevičienė 8·30·51·78 10 Mėgėjai D MX S.Radzevičius 127·147·189·208
 Eglė Ramanauskaitė   1985   Suaug  2020-0004    9 Mėgėjai B MX Č.Ramanauskas 110·130·151·176
 Mindaugas Ramanauskas   1992   Suaug    10 Mėgėjai B VD Č.Ramanauskas 4·21·47·69·93
 Nomeda Seniūnaitė   2009   U-11  2020-0041    3 Mėgėjai D MX J.Seniūnas 148·168·185·205
 Rimantas Zavackas   1978   35+  2020-0007-V    7 Mėgėjai D VD A.Zavackas 24·54·75·105
   CBC 4 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   JSO 22 ]
   SM Gaja 2 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   Tauragės BK 4 ]
   Setas 17 ]
   Smešas 7 ]
   Kretingos BK 5 ]
   Kauno BK 5 ]
   Kelmės BK 3 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 3 ]
   Šakių KISK 11 ]
   Šiauliai 4 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Baltijos badmintonas 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   GPT 2 ]
   Šeduva 2 ]
   AKBK 3 ]
   Ukmergė 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 8 ]
Viso dalyvių: 152
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.