Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 2 ]
   KNBA 35 ]
   CBC 4 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   JSO 22 ]
   SM Gaja 2 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   Tauragės BK 4 ]
   Setas 17 ]
   Smešas 7 ]
   Kretingos BK 5 ]
   Kauno BK 5 ]
   Kelmės BK 3 ]
   Kelmės BK "Gintaras" 3 ]
   Šakių KISK 11 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Valentinas Bagdanavičius   1976   40+  2020-0175    4 Mėgėjai VD V.Bagdanavičius 10·57·81
 Jonas Daugėla   1974   40+  2020-0685    5 Mėgėjai C MX V.Daugėlienė 121·141·160·180·200   5 Mėgėjai D VD D.Daugėla 16·52·77·107
 Irena Peleckienė   1970   45+  2020-0177    2 Mėgėjai C MX E.Peleckis 122·142·162·183·201   1 Mėgėjai D MD E.Peleckytė 29·50·78·103
 Egidijus Peleckis   1967   50+  2020-0176    5 Mėgėjai C VD R.Peleckis 14·26·44·62·101   2 Mėgėjai C MX I.Peleckienė 122·142·162·183·201
 Aidas Poderys   1967   50+  2020-0587  13 Mėgėjai B VD Š.Poderys 1·20·42·68·93
 Šarūnas Poderys   1994   Suaug  2020-0772  13 Mėgėjai B VD A.Poderys 1·20·42·68·93 11 Mėgėjai B MX M.Geršvaltaitytė 114·134·155·173·192
 Arūnas Vizgirda   1966   50+  2020-0178  12 Mėgėjai B VD R.Vizgirda 6·28·67·92   5 Mėgėjai B MX D.Vizgirdienė 110·131·150·174·194
 Milda Geršvaltaitytė   1999   Suaug    11 Mėgėjai B MX Š.Poderys 114·134·155·173·192
 Povilas Palubinskas   1996   Suaug  2020-0274    3 Mėgėjai VD M.Palubinskas 9·56·82
 Rytis Vizgirda   1996   Suaug  2020-0774  12 Mėgėjai B VD A.Vizgirda 6·28·67·92
 Diana Vizgirdienė   1967   50+  2020-0179    5 Mėgėjai B MX A.Vizgirda 110·131·150·174·194
   Šiauliai 4 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Baltijos badmintonas 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   GPT 2 ]
   Šeduva 2 ]
   AKBK 3 ]
   Ukmergė 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 8 ]
Viso dalyvių: 152
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.