Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Reimeris 
 Remigijus Reimeris 
3,549.60  1997 
 1968 
Suaug
45+
 2020-0060 
 2020-0722 
 CBC 
 Kelmės BK 
 
 
2  Antanas Mankauskas 
 Vytautas Mankauskas 
2,252.40
 1988 

Suaug
  
  
 CBC 
 CBC 
 
 MX-D.Kačanovskienė.
3  Laimonas Vaškevičius 
 Paulius Vaškevičius 
1,975.79  1965 
 1990 
50+
Suaug
 2020-0259 
  
 JSO 
 JSO 
 
 
4  Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
1,947.58  2002 
 1968 
U-17
45+
 2020-0445 
 2020-0447 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
5  Edmundas Petrošius 
 Tomas Petrošius 
1,930.75  1972 
 2002 
45+
U-17
 2020-0105 
 2020-0096 
 Smešas 
 Kretingos BK 
 
 MX-R.Petrošienė.
6  Mamertas Noreika 
 Saulius Noreika 
1,656.40  2002 
 1976 
U-17
40+
 2020-0095 
 2020-0121 
 Kretingos BK 
 Smešas 
 
 
7  Bogdan Krysiak 
 Tomasz Grosz 
 1970 
 
45+
  
  
 [POL] 
 [POL] 
 MX-M.Krysiak.
 MX-M.Romanowska.
8  Evaldas Čižinauskas 
 Robertas Poškus 
1,347.60  1967 
 1964 
50+
50+
 2020-0814 
 2020-0571 
 JSO 
 JSO 
 MX-K.Poškutė.
 
9  Jonas Šileris 
 Renaldas Šileris 
1,150.50  1948 
 1996 
65+
Suaug
 2020-0225 
 2020-0998 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 
10  Česlovas Ramanauskas 
 Mindaugas Ramanauskas 
1,071.40  1960 
 1992 
55+
Suaug
 2020-0172 
  
 Kauno BK 
 KNBA 
 MX-E.Ramanauskaitė.
 
11  Paulius Jūras 
 Romanas Chomskis 
1,012.40  1980 
 1958 
35+
55+
 2020-0166 
 2020-0228 
 Birštono BK 
 JSO 
 MX-L.Chomskytė.
 
12  Arūnas Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
1,003.60  1966 
 1996 
50+
Suaug
 2020-0185 
 2020-0806 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 MX-D.Vizgirdienė.
 
13  Aidas Poderys 
 Šarūnas Poderys 
812.80  1967 
 1994 
50+
Suaug
 2020-0597 
 2020-0804 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 
 MX-M.Geršvaltaitytė.
14  Kęstutis Lasinskas 
 Mantvydas Lasinskas 
188.26  1979 
 1982 
35+
35+
  
  
 GPT 
 GPT 
 MX-Ū.Lasinskaitė.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 57 58 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.