Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Irena Peleckienė 
 Elija Peleckytė 
507.80  1970 
 2009 
45+
U-11
 2019-0177 
  
 Šakių KISK 
 Šeduva 
 MX-E.Peleckis.
 MX-R.Peleckis.
2  Eglė Gedminienė 
 Fausta Gedminaitė 
289.60  1979 
 2002 
35+
U-17
 2019-0266 
 2019-0271 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 MX-J.Šveistys.
 
3  Oksana Radzevičienė 
 Viltė Radzevičiūtė 
14.00  1974 
 2009 
40+
U-11
 2019-0354 
 2019-0893 
 JSO 
 KNBA 
 
 MX-S.Radzevičius.
4  Jurgita Tiškienė 
 Ugnė Tiškutė 
4.00  1982 
 2009 
35+
U-11
 2019-0800-V 
 2019-0104 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 MX-T.Tiškus.
 
5  Ieva Paškevičiūtė 
 Jūratė Paškevičienė 
 2009 
 1971 
U-11
45+
 2019-0732 
 2019-0109 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-J.Paškevičius.
 MX-A.Paškevičius.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.