Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vytautas Mankauskas 
 Dalia Kačanovskienė 
2,414.45  1988 
 1985 
Suaug
Suaug
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Mankauskas.
 
2  Deividas Golubickas 
 Samanta Golubickaitė 
2,240.57  1995 
 2002 
Suaug
U-17
 2020-0992 
 2020-0675 
 Ignalinos BK 
 KNBA 
 
 
3  Tomas Petrošius 
 Ramunė Petrošienė 
2,233.80  2002 
 1974 
U-17
40+
 2020-0096 
 2020-0092 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-E.Petrošius.
 
4  Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
1,988.20  1965 
 1965 
50+
50+
 2020-0094 
 2020-0107 
 Kretingos BK 
 Smešas 
 VD-E.Slušnys.
 MD-V.Slušnienė.
5  Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
1,805.60  1966 
 1967 
50+
50+
 2020-0185 
 2020-0186 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-R.Vizgirda.
 
6  Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
1,763.50  1972 
 1973 
45+
40+
 2020-0191 
 2020-0611 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 
 
7  Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
1,684.20  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2020-0166 
 2020-0165 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-R.Chomskis.
 MD-J.Chomskytė.
8  Igor Movšovič 
 Vitalija Movšovič 
1,228.72  1962 
 2001 
55+
U-19
 2020-0047 
 2020-0052 
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 
9  Česlovas Ramanauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
1,132.36  1960 
 1985 
55+
Suaug
 2020-0172 
 2020-0004 
 Kauno BK 
 KNBA 
 VD-M.Ramanauskas.
 
10  Evaldas Čižinauskas 
 Kristina Poškutė 
776.60  1967 
 1988 
50+
Suaug
 2020-0814 
 2020-0818 
 JSO 
 JSO 
 VD-R.Poškus.
 
11  Šarūnas Poderys 
 Milda Geršvaltaitytė 
721.20  1994 
 1999 
Suaug
Suaug
 2020-0804 
  
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-A.Poderys.
 
12  Algimantas Plytnikas 
 Monika Plytnikaitė 
571.20  1955 
 1995 
60+
Suaug
 2020-0043 
 2020-0268 
 Vilniaus BK 
 JSO 
 VD-P.Plytnikas.
 MD-M.Plytnikaitė.
13  Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
358.00  1971 
 1971 
45+
45+
 2020-0957 
 2020-0820 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
14  Bogdan Krysiak 
 Malgorzata Krysiak 
 1970 
 1974 
45+
40+
  
  
 [POL] 
 [POL] 
 VD-T.Grosz.
 MD-M.Romanowska.
15  Arūnas Liočas 
 Emilija Liočaitė 
259.60  1962 
 1991 
55+
Suaug
 2020-0904 
  
 Setas 
 Kauno BK 
 VD-P.Toleikis.
 
16  Saulius Žvinys 
 Vida Žvinienė 
260.00  1971 
 1977 
45+
40+
  
  
 JSO 
 JSO 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 57 58 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.