Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Šeimų turnyras 2018
  Data:  2018-03-17 09:30 - 2018-03-17 22:00   Nuostatai
  Vieta:  VDU Sporto centras, VDU Sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas . Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
  Informacija:  C ir D grupių vyrų dvejetai žaidžiami Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Mėgėjai 
   6     2       4 
   4     1       4 
 Mėgėjai B 
 14     4       2 
   8     2       2 
 16     4       2 
 Mėgėjai C 
   9     2       1 
 14     4       1 
 Mėgėjai D 
 11     4       0.8 
   5     1       0.6 
 12     4       1 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Tomas Tiškus 
 Jurgita Tiškienė 
1,361.60  1981 
 1982 
35+
35+
 2020-0187 
  
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 
 MD-U.Tiškutė.
2  Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
1,214.80  1967 
 1970 
50+
45+
 2020-0183 
 2020-0184 
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 VD-R.Peleckis.
 MD-E.Peleckytė.
3  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
860.70  1965 
 1966 
50+
50+
 2020-0108 
 2020-0109 
 Smešas 
 Smešas 
 
 
4  Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
365.20  1977 
 1977 
40+
40+
 2020-0727 
 2020-0213 
 Setas 
 Setas 
 
 
5  Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
259.80  1974 
 1979 
40+
35+
 2020-0695 
 2020-0198 
 Šakių KISK 
 AKBK 
 VD-D.Daugėla.
 
6  Egidijus Litvinskas 
 Jurga Chomskytė 
97.60  1970 
 1978 
45+
35+
 2020-0585 
 2020-1032 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MD-L.Chomskytė.
7  Tomasz Grosz 
 Marta Romanowska 

 

  
  
 [POL] 
 [POL] 
 VD-B.Krysiak.
 MD-M.Krysiak.
8  Paulius Plytnikas 
 Milda Plytnikaitė 
35.60  1961 
 1997 
55+
Suaug
 2020-0679 
  
 JSO 
 Kauno BK 
 VD-A.Plytnikas.
 MD-M.Plytnikaitė.
9  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
22.80  1972 
 1975 
45+
40+
 2020-0681 
 2020-0683 
 Setas 
 Setas 
 VD-R.Šadauskas.
 
10  Tauras Krištaponis 
 Jūratė Krištaponienė 
22.00  1993 
 1969 
Suaug
45+
 2020-0672 
 2020-0017 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
11  Mikas Viščinis 
 Salomėja Pečiulytė 
16.80  1971 
 1970 
45+
45+
 2020-0448 
  
 Kauno BK 
 Setas 
 
 
12  Andrius Paškevičius 
 Jūratė Paškevičienė 
 1995 
 1971 
Suaug
45+
 2020-0920 
 2020-1022 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-J.Paškevičius.
 MD-I.Paškevičiūtė.
13  Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
 1994 
 1995 
Suaug
Suaug
  
  
 JSO 
 JSO 
 VD-E.Jarulaitis.
 
14  Egidijus Bubulis 
 Vaiva Bubulytė 
148.45  2000 
 2001 
U-19
U-19
 2020-0919 
 2020-0011 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MD-R.Bubulienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 57 58 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.