Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (2 Etapas)
  Data:  2018-10-13 10:00 - 2018-10-13 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 19           3.6 
   8           3.2 
 24           8 
 Suaug C 
 16           0.7 
 12           0.7 
 22           0.8 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 12 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Dalia Bogatko   1974   40+  2019-0360    4 Suaug C MD S.Macijauskaitė 141·156·171   6 Suaug C MX L.Žibūda 69·92
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2019-0363    6 Suaug B MD V.Bubulytė 15·29·41 20 Suaug B MX A.Kamantauskas 59·83
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2019-0525  22 Suaug B MX Ž.Nečejauskaitė 61·84   1 Suaug C VD A.Kamantauskas 132·146·162·175
 Aurimas Kamantauskas   1979   35+  2019-0107  20 Suaug B MX R.Bubulienė 59·83   1 Suaug C VD G.Celencevičius 132·146·162·175
 Marius Puškorius   1983   Suaug  2019-1081    6 Suaug C VD V.Česonis 137·152·165·176
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+  2019-0257  10 Suaug C VD L.Žibūda 138·153·165·177 18 Suaug C MX J.Karalienė 55·95
 Lauras Žibūda   1977   40+  2019-0112  10 Suaug C VD R.Ražanauskas 138·153·165·177   6 Suaug C MX D.Bogatko 69·92
 Muhammad Rohan   1991   Suaug    20 Suaug C MX L.Rohan 52·72
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2019-0813    6 Suaug B MD R.Bubulienė 15·29·41 23 Suaug B MX A.Karpovich 62·80·99·116
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2019-0633  22 Suaug B MX G.Celencevičius 61·84   2 Suaug C MD E.San Sansches 143·157·170
 Lina Rohan   1992   Suaug      9 Suaug C MD E.Markelytė 128·144·158 20 Suaug C MX M.Rohan 52·72
 Rasma Tumbrotaitė   1987   Suaug  2019-0631    7 Suaug C MX S.Malakauskas 70·89·107·120
   Kauno BK 1 ]
   CBC 63 ]
   JSO 6 ]
   Vilniaus BK 7 ]
   Panevėžio BK 2 ]
   SEB 10 ]
   Setas 1 ]
   Prienų BK 1 ]
   Virus 12 ]
   AKBK 3 ]
   BK PLAY 8 ]
   Ukmergė 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   GPT 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 132
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.