Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (4 Etapas)
  Data:  2018-12-29 10:00 - 2018-12-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 16           3.6 
 10           3.2 
 19           8 
 Suaug C 
 16           0.8 
 10           0.7 
 17           0.9 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 12 ]
   CBC 65 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Danyu Zhong   1989   Suaug  2019-0459-V    9 Suaug B MD K.Ragalevičiūtė 9·23 24 Suaug B MX G.Arbačiauskas 52·69
 Audrius Ambrasas   1962   55+  2019-0397  14 Suaug B VD S.Jurkevičius 5·17·29·41   6 Suaug B MX R.Ambrasienė 67·95
 Marius Armonas   1983   Suaug  2019-0803  12 Suaug B VD A.Tamošaitis 3·16·28·40
 Vilija Čekanauskienė   1983   Suaug  2019-0438    7 Suaug B MD D.Yarmalovich 10·22·35·47   8 Suaug B MX A.Misius 53·64·75·92·105
 Dainius Čeplinskas   1977   40+  2019-0402    2 Suaug B VD R.Kavaliauskas 8·14·27·38   5 Suaug B MX R.Ulozaitė 65·76·92
 Artūras Fomenko   1977   40+    21 Suaug C MX A.Šimanskaitė 48·63
 Rugilė Gečaitė   1988   Suaug  2019-0440    5 Suaug B MD R.Ulozaitė 20·34·46 10 Suaug B MX J.Masaitis 57·68·78·93
 Gintautas Jaugielavičius   1971   45+  2019-0408    4 Suaug B VD A.Misius 4·12·24·36   3 Suaug B MX A.Pakšytė 77·93·105
 Skirmantas Jurkevičius   1962   55+  2019-0409  14 Suaug B VD A.Ambrasas 5·17·29·41 25 Suaug B MX E.San Sansches 53·69·96
 Joana Kairienė   1987   Suaug  2019-0587    4 Suaug C MD K.Janutaitė 127·141·154 20 Suaug C MX D.Sirvydis 49·60·74·87
 Simas Kanapeckas   2003   U-17  2019-0186  10 Suaug B VD S.Novikas 7·18·31·43
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    2 Suaug B VD D.Čeplinskas 8·14·27·38   1 Suaug B MX T.Urbonienė 75·90·104
 Marius Krutkis   1983   Suaug  2019-1159-V  23 Suaug C MX D.Klemenytė 51·89
 Arūnas Kuginys   1982   35+    15 Suaug C VD M.Didžbalis 115·125·138·149
 Tomas Lukoševičius   1980   35+  2019-0415    1 Suaug B VD K.Šemeta 1·11·24·37   4 Suaug B MX J.Žibūdienė 66·76·90·103
 Augustas Masevičius       2019-0416    8 Suaug C VD R.Masevičius 109·122·137·149
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2019-0646    9 Suaug C MD I.Gudelytė 116·130
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2019-0417    2 Suaug C VD M.Puchovičius 115·121·132·143
 Aurimas Misius   1980   35+  2019-0420    4 Suaug B VD G.Jaugielavičius 4·12·24·36   8 Suaug B MX V.Čekanauskienė 53·64·75·92·105
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2019-0423    2 Suaug B MD A.Brikaitė 22·33·44   3 Suaug B MX G.Jaugielavičius 77·93·105
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2019-0145    5 Suaug B VD G.Siva 3·12·26·38   9 Suaug B MX J.Puchova 52·64·94·106
 Rasa Paurytė   1986   Suaug  2019-0648  10 Suaug C MD L.Venckutė 117·130 12 Suaug C MX R.Pratusevičius 48·59·74·85
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug  2019-0582  14 Suaug C VD R.Kubilius 112·120·134·145   1 Suaug C MX Ž.Simonaitytė 70·83·100
 Karolis Poškus   1970   45+  2019-0917  11 Suaug B VD A.Jonuškis 6·17·31·42 23 Suaug B MX S.Andriūnaitė 57·97
 Rytis Pratusevičius   1988   Suaug  2019-0649  12 Suaug C MX R.Paurytė 48·59·74·85
 Jelena Puchova   1983   Suaug  2019-0147    3 Suaug B MD J.Žibūdienė 21·35·46   9 Suaug B MX J.Pauliukas 52·64·94·106
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2019-0424    2 Suaug C VD D.Mazėtis 115·121·132·143   4 Suaug C MX S.Macijauskaitė 60·71·81·98
 Virgilijus Pupeikis   1974   40+  2019-1101  16 Suaug C VD A.Kunigėlis 108·122·135·148
 Darius Sirvydis   1981   35+  2019-0583  20 Suaug C MX J.Kairienė 49·60·74·87
 Aidas Stalmokas   1973   40+  2019-0452    5 Suaug C VD A.Surgutanovas 110·119·133·145
 Vitalijus Šalunovas   1969   45+  2019-0455  13 Suaug C VD K.Kučinskas 111·123·137·150
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2019-0429    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 1·11·24·37   2 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 78·91·103
 Aldona Šimanskaitė   1980   35+  2019-0590    6 Suaug C MD E.San Sansches 128·142·154 21 Suaug C MX A.Fomenko 48·63
 Agnius Tamošaitis   1983   Suaug  2019-0585  12 Suaug B VD M.Armonas 3·16·28·40 21 Suaug B MX K.Ragalevičiūtė 54·80·96·107
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2019-0456    1 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 19·32·45   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 75·90·104
 Rytis Vasiliauskas   1968   45+  2019-0651    8 Suaug B VD J.Masaitis 2·15·28·41 12 Suaug B MX K.Martinaitienė 54·65·79
 Almantas Viruišis   1961   55+  2019-0433    5 Suaug C MX I.Ivoškienė 59·71·83
 Albinas Zakarauskas   1977   40+  2019-0434    9 Suaug C VD G.Jauniškis 109·118·133·146
 Darya Yarmalovich   1977   40+  2019-1136    7 Suaug B MD V.Čekanauskienė 10·22·35·47   7 Suaug C MX V.Česonis 62·86
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2019-0435    6 Suaug B MX A.Ambrasas 67·95
 Sandra Andriūnaitė   1972   45+  2019-0982  23 Suaug B MX K.Poškus 57·97   2 Suaug C MD Ž.Simonaitytė 129·140·152
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2019-0436    2 Suaug B MD A.Pakšytė 22·33·44 11 Suaug B MX G.Siva 56·67·77·91·104
 Audrius Butkus   1969   45+  2019-0400  10 Suaug C VD A.Indriošius 114·125·136·147
 Martinas Didžbalis   1983   Suaug  2019-1099  15 Suaug C VD A.Kuginys 115·125·138·149
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2019-0441    9 Suaug C MD A.Mastavičiūtė 116·130   9 Suaug C MX A.Andreliūnas 58·70·81·99
 Ilona Ivoškienė   1961   55+  2019-0442    5 Suaug C MX A.Viruišis 59·71·83
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2019-0443    4 Suaug C MD J.Kairienė 127·141·154   8 Suaug C MX R.Kubilius 58·85·101
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug  2019-0144    1 Suaug B MD T.Urbonienė 19·32·45   2 Suaug B MX K.Šemeta 78·91·103
 Diana Klemenytė   1990   Suaug    23 Suaug C MX M.Krutkis 51·89
 Kęstutis Kučinskas   1982   35+  2019-0411  13 Suaug C VD V.Šalunovas 111·123·137·150
 Romas Kulieša   1965   50+  2019-1174  11 Suaug C VD J.Šmakov 113·120·132·144
 Arūnas Kunigėlis   1969   45+  2019-1122-V  16 Suaug C VD V.Pupeikis 108·122·135·148
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2019-0445    4 Suaug C MX M.Puchovičius 60·71·81·98
 Kotryna Martinaitienė   1978   35+  2019-0657    8 Suaug B MD I.Jasiūnienė 9·19·34·47 12 Suaug B MX R.Vasiliauskas 54·65·79
 Laima Martinkutė Lapkienė   1982   35+      8 Suaug C MD J.Ivanauskaitė 116·126·141·153
 Greta Milašienė   1982   35+  2019-0447  22 Suaug C MX M.Karpavičius 50·89·102
 Kotryna Ragalevičiūtė   1989   Suaug  2019-0448    9 Suaug B MD D.Zhong 9·23 21 Suaug B MX A.Tamošaitis 54·80·96·107
 Eglė San Sansches       2019-0450  25 Suaug B MX S.Jurkevičius 53·69·96   6 Suaug C MD A.Šimanskaitė 128·142·154
 Dominyka Sitavičiūtė   2001   U-19  2019-0457  22 Suaug B MX R.Grigaliūnas 56·97·107
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė   1984   Suaug  2019-0013    6 Suaug B MD V.Suško 21·33·45   7 Suaug B MX M.Povilaitis 68·95·106
 Artūras Surgutanovas   1975   40+  2019-0650    5 Suaug C VD A.Stalmokas 110·119·133·145
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   45+  2019-0023    9 Suaug B VD A.Ramanauskas 2·11·26·39
 Rūta Ulozaitė   1986   Suaug  2019-0431    5 Suaug B MD R.Gečaitė 20·34·46   5 Suaug B MX D.Čeplinskas 65·76·92
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2019-0591  10 Suaug C MD R.Paurytė 117·130
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2019-0146    3 Suaug B MD J.Puchova 21·35·46   4 Suaug B MX T.Lukoševičius 66·76·90·103
   JSO 4 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SEB 16 ]
   Smešas 1 ]
   SBK LION 2 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Virus 5 ]
   AKBK 2 ]
   BK PLAY 6 ]
   Birštono BK 2 ]
Viso dalyvių: 121
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.