Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (4 Etapas)
  Data:  2018-12-29 10:00 - 2018-12-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 16           3.6 
 10           3.2 
 19           8 
 Suaug C 
 16           0.8 
 10           0.7 
 17           0.9 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 12 ]
   CBC 65 ]
   JSO 4 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   SEB 16 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Vytautas Česonis   1984   Suaug  2019-0374    6 Suaug C VD M.Puškorius 113·124·138·150   7 Suaug C MX D.Yarmalovich 62·86
 Arūnas Daugaravičius   1983   Suaug    13 Suaug B VD V.Markevičius 4·16·30·42 13 Suaug B MX V.Suško 55·80
 Karolina Juodeškaitė   1992   Suaug  2019-0949    7 Suaug C MD G.Gumbytė 117·129·142·153
 Simas Malakauskas   1985   Suaug  2019-0181    3 Suaug C VD P.Varaneckas 112·124·136·148   6 Suaug C MX E.Markelytė 61·72·82·98
 Eglė Markelytė   1983   Suaug  2019-0375  10 Suaug B MD I.Petkutė 10·23   6 Suaug C MX S.Malakauskas 61·72·82·98
 Vaidas Markevičius   1980   35+  2019-0376  13 Suaug B VD A.Daugaravičius 4·16·30·42
 Julius Masaitis   1987   Suaug  2019-0377    8 Suaug B VD R.Vasiliauskas 2·15·28·41 10 Suaug B MX R.Gečaitė 57·68·78·93
 Andrius Ramanauskas   1969   45+  2019-0563    9 Suaug B VD Ž.Tamošiūnas 2·11·26·39
 Vaidas Razbadauskas   1979   35+  2019-0564    1 Suaug C VD D.Juršys 108·118·131·144 10 Suaug C MX G.Gumbytė 51·62·73·84·100
 Viktorija Suško   1989   Suaug  2019-0379    6 Suaug B MD A.Slapikaitė-Jurkonė 21·33·45 13 Suaug B MX A.Daugaravičius 55·80
 Jurij Šmakov   1974   40+    11 Suaug C VD R.Kulieša 113·120·132·144
 Pranas Varaneckas   1990   Suaug  2019-0565    3 Suaug C VD S.Malakauskas 112·124·136·148
 Donatas Juršys   1981   35+  2019-0644    1 Suaug C VD V.Razbadauskas 108·118·131·144
 Jonas Ožalas   2003   U-17  2019-0687    3 Suaug B VD R.Grigaliūnas 5·13·25·37
 Ingrida Petkutė   1976   40+  2019-0381  10 Suaug B MD E.Markelytė 10·23
 Rimas Sinius   1972   45+  2019-0378  12 Suaug C VD L.Vilkišius 110·123·135·147
   Smešas 1 ]
   SBK LION 2 ]
   Šakių KISK 2 ]
   Virus 5 ]
   AKBK 2 ]
   BK PLAY 6 ]
   Birštono BK 2 ]
Viso dalyvių: 121
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.