Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (4 Etapas)
  Data:  2018-12-29 10:00 - 2018-12-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 16           3.6 
 10           3.2 
 19           8 
 Suaug C 
 16           0.8 
 10           0.7 
 17           0.9 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
3,730.68  1984 
 1980 
Suaug
35+
 2019-0429 
 2019-0415 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kažanauskaitė.
 MX-J.Žibūdienė.
2  Dainius Čeplinskas 
 Ramūnas Kavaliauskas 
3,312.56  1977 
 1977 
40+
40+
 2019-0402 
 2019-0410 
 CBC 
 CBC 
 MX-R.Ulozaitė.
 MX-T.Urbonienė.
3  Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
2,668.07  2004 
 2003 
U-15
U-17
 2019-0878 
 2019-0687 
 SBK LION 
 SEB 
 MX-D.Sitavičiūtė.
 
4  Aurimas Misius 
 Gintautas Jaugielavičius 
2,308.30  1980 
 1971 
35+
45+
 2019-0420 
 2019-0408 
 CBC 
 CBC 
 MX-V.Čekanauskienė.
 MX-A.Pakšytė.
5  Gobinath Siva 
 Jurgis Pauliukas 
2,185.26  1993 
 1972 
Suaug
45+
 2019-0313 
 2019-0145 
 JSO 
 CBC 
 MX-A.Brikaitė.
 MX-J.Puchova.
6  Paulius Jūras 
 Martynas Povilaitis 
2,124.20  1980 
 1980 
35+
35+
 2019-0299 
 2019-0025 
 Birštono BK 
 Vilniaus BK 
 
 MX-A.Slapikaitė-Jurkonė.
7  Andžej Mackevič 
 Justas Gudonis 
1,748.40  1976 
 1993 
40+
Suaug
 2019-0279 
 2019-0380 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 
 
8  Julius Masaitis 
 Rytis Vasiliauskas 
1,663.20  1987 
 1968 
Suaug
45+
 2019-0377 
 2019-0651 
 SEB 
 CBC 
 MX-R.Gečaitė.
 MX-K.Martinaitienė.
9  Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
1,587.52  1969 
 1968 
45+
45+
 2019-0563 
 2019-0023 
 SEB 
 CBC 
 
 
10  Simas Kanapeckas 
 Simas Novikas 
1,454.00  2003 
 2003 
U-17
U-17
 2019-0186 
 2019-0208 
 CBC 
 SBK LION 
 
 
11  Karolis Poškus 
 Artūras Jonuškis 
1,314.05  1970 
 1965 
45+
50+
 2019-0917 
 2019-0903 
 CBC 
 KNBA 
 MX-S.Andriūnaitė.
 
12  Marius Armonas 
 Agnius Tamošaitis 
1,167.12  1983 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-0803 
 2019-0585 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-K.Ragalevičiūtė.
13  Vaidas Markevičius 
 Arūnas Daugaravičius 
1,141.00  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2019-0376 
  
 SEB 
 SEB 
 
 MX-V.Suško.
14  Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
1,038.81  1962 
 1962 
55+
55+
 2019-0397 
 2019-0409 
 CBC 
 CBC 
 MX-R.Ambrasienė.
 MX-E.San Sansches.
15  Andžej Mackevič (jr) 
 Andrius Latviūnas 
754.20  1998 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0281 
 2019-0609 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 
 
16  Paulius Rudokas 
 Aurimas Kamantauskas 
425.04  1990 
 1979 
Suaug
35+
 2019-0558 
 2019-0107 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Ramanauskaitė.
 MX-D.Morkvėnaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.