Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (4 Etapas)
  Data:  2018-12-29 10:00 - 2018-12-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 16           3.6 
 10           3.2 
 19           8 
 Suaug C 
 16           0.8 
 10           0.7 
 17           0.9 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
4,613.11  1977 
 1974 
40+
40+
 2019-0410 
 2019-0456 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Čeplinskas.
 MD-J.Kažanauskaitė.
2  Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
3,915.96  1984 
 1992 
Suaug
Suaug
 2019-0429 
 2019-0144 
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Lukoševičius.
 MD-T.Urbonienė.
3  Gintautas Jaugielavičius 
 Aurelija Pakšytė 
3,756.77  1971 
 1979 
45+
35+
 2019-0408 
 2019-0423 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Misius.
 MD-A.Brikaitė.
4  Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
3,565.48  1980 
 1982 
35+
35+
 2019-0415 
 2019-0146 
 CBC 
 CBC 
 VD-K.Šemeta.
 MD-J.Puchova.
5  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
2,560.32  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2019-0402 
 2019-0431 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-R.Gečaitė.
6  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
2,308.00  1962 
 1962 
55+
55+
 2019-0397 
 2019-0435 
 CBC 
 CBC 
 VD-S.Jurkevičius.
 
7  Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
1,973.91  1980 
 1984 
35+
Suaug
 2019-0025 
 2019-0013 
 Vilniaus BK 
 CBC 
 VD-P.Jūras.
 MD-V.Suško.
8  Aurimas Misius 
 Vilija Čekanauskienė 
1,878.10  1980 
 1983 
35+
Suaug
 2019-0420 
 2019-0438 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Jaugielavičius.
 MD-D.Yarmalovich.
9  Jurgis Pauliukas 
 Jelena Puchova 
1,813.02  1972 
 1983 
45+
Suaug
 2019-0145 
 2019-0147 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Siva.
 MD-J.Žibūdienė.
10  Julius Masaitis 
 Rugilė Gečaitė 
1,685.60  1987 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0377 
 2019-0440 
 SEB 
 CBC 
 VD-R.Vasiliauskas.
 MD-R.Ulozaitė.
11  Gobinath Siva 
 Aušra Brikaitė 
1,609.71  1993 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-0313 
 2019-0436 
 JSO 
 CBC 
 VD-J.Pauliukas.
 MD-A.Pakšytė.
12  Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
1,481.21  1968 
 1978 
45+
35+
 2019-0651 
 2019-0657 
 CBC 
 CBC 
 VD-J.Masaitis.
 MD-I.Jasiūnienė.
13  Arūnas Daugaravičius 
 Viktorija Suško 
1,191.79  1983 
 1989 
Suaug
Suaug
  
 2019-0379 
 SEB 
 SEB 
 VD-V.Markevičius.
 MD-A.Slapikaitė-Jurkonė.
20  Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
1,103.39  1965 
 1969 
50+
45+
 2019-0029 
 2019-0018 
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 MD-K.Martinaitienė.
21  Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
1,085.05  1983 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0585 
 2019-0448 
 CBC 
 CBC 
 VD-M.Armonas.
 MD-D.Zhong.
22  Rapolas Grigaliūnas 
 Dominyka Sitavičiūtė 
832.30  2004 
 2001 
U-15
U-19
 2019-0878 
 2019-0457 
 SBK LION 
 CBC 
 VD-J.Ožalas.
 
23  Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
731.70  1970 
 1972 
45+
45+
 2019-0917 
 2019-0982 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Jonuškis.
 MD-Ž.Simonaitytė.
24  Giedrius Arbačiauskas 
 Danyu Zhong 
624.57  1989 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0546 
 2019-0459-V 
 Šakių KISK 
 CBC 
 
 MD-K.Ragalevičiūtė.
25  Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
339.11  1962 
 
55+
 2019-0409 
 2019-0450 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Ambrasas.
 MD-A.Šimanskaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.