Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (4 Etapas)
  Data:  2018-12-29 10:00 - 2018-12-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 16           3.6 
 10           3.2 
 19           8 
 Suaug C 
 16           0.8 
 10           0.7 
 17           0.9 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Augustas Pečiboršč 
 Živilė Simonaitytė 
595.93  1984 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0582 
 2019-0539 
 CBC 
 Virus 
 VD-R.Kubilius.
 MD-S.Andriūnaitė.
2  Aurimas Kamantauskas 
 Dovilė Morkvėnaitė 
439.22  1979 
 1987 
35+
Suaug
 2019-0107 
 2019-0111 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-P.Rudokas.
 
3  Laimis Fiodorovas 
 Akvilė Kazlienė  
405.15  1986 
 1982 
Suaug
35+
 2019-0105 
 2019-0560 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-R.Ražanauskas.
 
4  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
364.40  1977 
 1981 
40+
35+
 2019-0424 
 2019-0445 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Mazėtis.
 
5  Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
292.60  1961 
 1961 
55+
55+
 2019-0433 
 2019-0442 
 CBC 
 CBC 
 
 
6  Simas Malakauskas 
 Eglė Markelytė 
283.80  1985 
 1983 
Suaug
Suaug
 2019-0181 
 2019-0375 
 SEB 
 SEB 
 VD-P.Varaneckas.
 MD-I.Petkutė.
7  Vytautas Česonis 
 Darya Yarmalovich 
235.30  1984 
 1977 
Suaug
40+
 2019-0374 
 2019-1136 
 SEB 
 CBC 
 VD-M.Puškorius.
 MD-V.Čekanauskienė.
8  Rokas Kubilius 
 Kotryna Janutaitė 
214.20  1988 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0292 
 2019-0443 
 BK PLAY 
 CBC 
 VD-A.Pečiboršč.
 MD-J.Kairienė.
9  Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
207.60  1982 
 1982 
35+
35+
 2019-0388 
 2019-0441 
 Virus 
 CBC 
 VD-P.Vaišneideris.
 MD-A.Mastavičiūtė.
10  Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
179.00  1979 
 1985 
35+
Suaug
 2019-0564 
 2019-0559 
 SEB 
 KNBA 
 VD-D.Juršys.
 MD-K.Juodeškaitė.
11  Paulius Vaišneideris 
 Jurgita Girdiušaitė 
156.49  1970 
 1983 
45+
Suaug
 2019-0642 
 2019-0393 
 Virus 
 Virus 
 VD-A.Andreliūnas.
 MD-I.Vaitekūnienė.
12  Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
153.80  1988 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0649 
 2019-0648 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-L.Venckutė.
13  Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
145.20  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0558 
 2019-0561 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-A.Kamantauskas.
 
20  Darius Sirvydis 
 Joana Kairienė 
76.70  1981 
 1987 
35+
Suaug
 2019-0583 
 2019-0587 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-K.Janutaitė.
21  Artūras Fomenko 
 Aldona Šimanskaitė 
72.60  1977 
 1980 
40+
35+
  
 2019-0590 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-E.San Sansches.
22  Martynas Karpavičius 
 Greta Milašienė 
26.00  1982 
 1982 
35+
35+
 2019-0371 
 2019-0447 
 JSO 
 CBC 
 
 
23  Marius Krutkis 
 Diana Klemenytė 
 1983 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-1159-V 
  
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.