Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

N badminton Taurė
  Data:  2018-11-10 10:00 - 2018-11-10 20:00   Nuostatai
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 12           1.6 
   8           1.2 
   8           0.9 
   6     2       1.2 
 10           1.4 
 Suaug D 
 11           0.8 
 10           0.4 
   4     1       0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 24 ]
   CBC 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Aurelijus Andreliūnas   1982   35+  2020-0188    7 Suaug D VV 60·72·87·99   5 Suaug D VD A.Šiuša 10·22·33
 Šarūnas Andriulionis   1980   35+  2020-0642    6 Suaug D VV 59·73   3 Suaug D MX A.Šimanskaitė 40·46·53
 Marius Armonas   1983   Suaug  2020-0836    1 Suaug C VV 74·89·100   5 Suaug C MX M.Janutaitė 42·50·56
 Nojus Budrikas   2005   U-15  2020-0533    1 Suaug D VV 69·84·97   1 Suaug D VD R.Budrikas 9·22·32
 Ignas Dundulis   1986   Suaug  2020-0319  10 Suaug D VD D.Vilimas 2·13
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2020-0485    5 Suaug C MD M.Janutaitė 3·14·36 10 Suaug C MX D.Sirvydis 38·44·51·57
 Kęstutis Kučinskas   1982   35+  2020-0330    4 Suaug D VV 70·86   8 Suaug D VD L.Urniežius 1·13
 Julius Masaitis   1987   Suaug  2020-0277    5 Suaug C VV 62·75·89·101   4 Suaug C MX K.Ragalevičiūtė 42·48·54
 Jelena Puchova   1983   Suaug  2020-0337    1 Suaug C MD J.Žibūdienė 14·24·34
 Kotryna Ragalevičiūtė   1989   Suaug      4 Suaug C MV 66·80·95   4 Suaug C MD E.Mačiulytė 4·25·34   4 Suaug C MX J.Masaitis 42·48·54
 Darius Sirvydis   1981   35+  2020-0342    8 Suaug C VD R.Kulieša 5·18·29 10 Suaug C MX K.Janutaitė 38·44·51·57
 Aldona Šimanskaitė   1980   35+  2020-0372    6 Suaug C MV 67·83·96   3 Suaug D MX Š.Andriulionis 40·46·53
 Laurynas Urniežius   1982   35+  2020-0350    8 Suaug D VD K.Kučinskas 1·13
 Albinas Zakarauskas   1977   40+      9 Suaug C VV 61·78   7 Suaug C VD G.Jauniškis 8·19·29
 Monika Janutaitė   1990   Suaug  2020-0657    5 Suaug C MD K.Janutaitė 3·14·36   5 Suaug C MX M.Armonas 42·50·56
 Romas Kulieša   1965   50+  2020-0658    8 Suaug C VD D.Sirvydis 5·18·29
 Donatas Vilimas   1975   40+  2020-0922  10 Suaug D VD I.Dundulis 2·13
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2020-0378    1 Suaug C MD J.Puchova 14·24·34   1 Suaug C MX L.Žibūda 41·48·55
   Panevėžio BK 5 ]
   Vilniaus BK 2 ]
   Setas 2 ]
   SEB 1 ]
   Virus 4 ]
   BK PLAY 2 ]
Viso dalyvių: 58
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.