Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

N badminton Taurė
  Data:  2018-11-10 10:00 - 2018-11-10 20:00   Nuostatai
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 12           1.6 
   8           1.2 
   8           0.9 
   6     2       1.2 
 10           1.4 
 Suaug D 
 11           0.8 
 10           0.4 
   4     1       0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 24 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Elžbieta Bajorinaitė   1998   Suaug  2019-0384    8 Suaug C MV 65·80·94
 Dovydas Banevičius   1994   Suaug  2019-0632  10 Suaug D VV 60·73·88
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2019-0363    2 Suaug C MV 68·81·95   2 Suaug C MD V.Bubulytė 15·25·35   7 Suaug C MX R.Saladžius 38·45
 Egidijus Bubulis   2000   U-19  2019-0636  12 Suaug C VV 62·78·93   6 Suaug C VD G.Buitvydas 7·17·27
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2019-0813    1 Suaug C MV 65·82·96   2 Suaug C MD R.Bubulienė 15·25·35   3 Suaug C MX A.Jonuškis 43·49·54
 Giedrius Butvilas   1973   40+      9 Suaug D VV 58·88   7 Suaug D VD K.Žuravliovas 2·12·23·33
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2019-0525    3 Suaug C VV 76·90·101   6 Suaug C MX Ž.Nečejauskaitė 43·51·56
 Artūras Jonuškis   1965   50+  2019-0903    1 Suaug C VD A.Lesinskas 5·16·27   3 Suaug C MX V.Bubulytė 43·49·54
 Audrius Lesinskas   1971   45+  2019-0062    1 Suaug C VD A.Jonuškis 5·16·27   8 Suaug C MX V.Navardauskaitė 37·41·50·57
 Viltė Navardauskaitė   2000   U-19  2019-0901    3 Suaug C MV 67·81·94   6 Suaug C MD J.Paškevičienė 4·15·36   8 Suaug C MX A.Lesinskas 37·41·50·57
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2019-0633    3 Suaug C MD D.Morkvėnaitė 3·24·35   6 Suaug C MX G.Celencevičius 43·51·56
 Gintarė Ramanauskaitė   1994   Suaug  2019-0561    5 Suaug C MV 66·82   2 Suaug D MX P.Rudokas 40·47·52
 Lina Rohan   1992   Suaug      7 Suaug C MV 68·83   4 Suaug D MX K.Žuravliovas 39·47·53
 Paulius Rudokas   1990   Suaug  2019-0558    3 Suaug D VV 71·87   6 Suaug D VD L.Žibūda 11·23·32   2 Suaug D MX G.Ramanauskaitė 40·47·52
 Rolandas Saladžius   1967   50+      7 Suaug C MX R.Bubulienė 38·45   9 Suaug D VD G.Savickas 1·9·20·30
 Antanas Šiuša   1970   45+    11 Suaug D VV 59·71·85·98   5 Suaug D VD A.Andreliūnas 10·22·33
 Rimantas Zavackas   1978   35+  2019-0362    8 Suaug C VV 61·74·91·102   9 Suaug C MX D.Morkvėnaitė 37·45   4 Suaug D VD L.Fiodorovas 10·20·31
 Lauras Žibūda   1977   40+  2019-0112    1 Suaug C MX J.Žibūdienė 41·48·55   6 Suaug D VD P.Rudokas 11·23·32
 Konstantinas Žuravliovas   1973   40+      7 Suaug D VD G.Butvilas 2·12·23·33   4 Suaug D MX L.Rohan 39·47·53
 Gediminas Buitvydas   1990   Suaug  2019-0634    6 Suaug C VD E.Bubulis 7·17·27
 Laimis Fiodorovas   1986   Suaug  2019-0105    4 Suaug D VD R.Zavackas 10·20·31
 Dovilė Morkvėnaitė   1987   Suaug  2019-0111    3 Suaug C MD Ž.Nečejauskaitė 3·24·35   9 Suaug C MX R.Zavackas 37·45
 Jūratė Paškevičienė   1971   45+  2019-0109    6 Suaug C MD V.Navardauskaitė 4·15·36   1 Suaug D MX R.Paškevičius 39·46·52
 Marius Puškorius   1983   Suaug  2019-1081    3 Suaug D VD V.Česonis 11·21·31
   CBC 16 ]
   Panevėžio BK 5 ]
   Vilniaus BK 2 ]
   SEB 2 ]
   Setas 2 ]
   Virus 5 ]
   BK PLAY 2 ]
Viso dalyvių: 58
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.