Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

N badminton Taurė
  Data:  2018-11-10 10:00 - 2018-11-10 20:00   Nuostatai
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 12           1.6 
   8           1.2 
   8           0.9 
   6     2       1.2 
 10           1.4 
 Suaug D 
 11           0.8 
 10           0.4 
   4     1       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Marius Armonas  766.00  1983 
Suaug
 2019-0803   CBC   MX-M.Janutaitė.
2  Žanas Ramonas  526.40  1971 
45+
 2019-0534   Setas   VD-R.Paškevičius.
3  Gytis Celencevičius  364.20  1989 
Suaug
 2019-0525   KNBA   MX-Ž.Nečejauskaitė.
4  Dominykas Paulauskas  276.90  1986 
Suaug
 2019-0242   Panevėžio BK   VD-P.Žostautas.
5  Julius Masaitis  276.20  1987 
Suaug
 2019-0377   SEB   MX-K.Ragalevičiūtė.
6  Tomas Grigas  269.20  1980 
35+
 2019-0230   Panevėžio BK   VD-L.Liaudanskas.
7  Paulius Žostautas  240.00  1977 
40+
 2019-0253   Panevėžio BK   VD-D.Paulauskas.
8  Rimantas Zavackas  129.00  1978 
35+
 2019-0362   KNBA   MX-D.Morkvėnaitė, VD-L.Fiodorovas.
9  Albinas Zakarauskas  128.30  1977 
40+
 2019-0434   CBC   VD-G.Jauniškis.
10  Algimantas Plytnikas  64.50  1955 
60+
 2019-0011   Vilniaus BK   VD-E.Adakauskas.
11  Gediminas Jauniškis  30.00  1978 
35+
 2019-0562   Vilniaus BK   VD-A.Zakarauskas.
12  Egidijus Bubulis   2000 
U-19
 2019-0636   KNBA   VD-G.Buitvydas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.