Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

N badminton Taurė
  Data:  2018-11-10 10:00 - 2018-11-10 20:00   Nuostatai
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 12           1.6 
   8           1.2 
   8           0.9 
   6     2       1.2 
 10           1.4 
 Suaug D 
 11           0.8 
 10           0.4 
   4     1       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Nojus Budrikas  462.20  2005 
U-15
 2020-0533   CBC   VD-R.Budrikas.
2  Vytautas Česonis  152.80  1984 
Suaug
    SEB   VD-M.Puškorius.
3  Paulius Rudokas  132.80  1990 
Suaug
 2020-0015   KNBA   MX-G.Rudokienė, VD-L.Žibūda.
4  Kęstutis Kučinskas  100.20  1982 
35+
 2020-0330   CBC   VD-L.Urniežius.
5  Rolandas Budrikas  96.40  1974 
40+
 2020-0155   BK PLAY   VD-N.Budrikas.
6  Šarūnas Andriulionis  65.20  1980 
35+
 2020-0642   CBC   MX-A.Šimanskaitė.
7  Aurelijus Andreliūnas  64.80  1982 
35+
 2020-0188   CBC   VD-A.Šiuša.
8  Laimonas Bečalis  29.00  1983 
Suaug
 2020-0973   Panevėžio BK   
9  Giedrius Butvilas  17.00  1973 
40+
    KNBA   VD-K.Žuravliovas.
10  Dovydas Banevičius   1994 
Suaug
    KNBA   
11  Antanas Šiuša   1970 
45+
    KNBA   VD-A.Andreliūnas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.