Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

N badminton Taurė
  Data:  2018-11-10 10:00 - 2018-11-10 20:00   Nuostatai
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 12           1.6 
   8           1.2 
   8           0.9 
   6     2       1.2 
 10           1.4 
 Suaug D 
 11           0.8 
 10           0.4 
   4     1       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Artūras Jonuškis 
 Audrius Lesinskas 
1,104.17  1965 
 1971 
50+
45+
 2019-0903 
 2019-0062 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-V.Bubulytė.
 MX-V.Navardauskaitė.
2  Elmoras Adakauskas 
 Algimantas Plytnikas 
1,018.20  1973 
 1955 
40+
60+
 2019-0229 
 2019-0011 
 Panevėžio BK 
 Vilniaus BK 
 
 
3  Žanas Ramonas 
 Ramūnas Paškevičius 
478.20  1971 
 1969 
45+
45+
 2019-0534 
 2019-0162 
 Setas 
 Setas 
 
 MX-J.Paškevičienė.
4  Laisvydas Liaudanskas 
 Tomas Grigas 
464.93  1987 
 1980 
Suaug
35+
 2019-0571 
 2019-0230 
 BK PLAY 
 Panevėžio BK 
 
 
5  Sergėjus Klodt 
 Tomas Pilukas 
314.24  1971 
 1974 
45+
40+
 2019-0987 
  
 Virus 
 Virus 
 MX-E.Mačiulytė.
 
6  Egidijus Bubulis 
 Gediminas Buitvydas 
145.30  2000 
 1990 
U-19
Suaug
 2019-0636 
 2019-0634 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
7  Gediminas Jauniškis 
 Albinas Zakarauskas 
107.70  1978 
 1977 
35+
40+
 2019-0562 
 2019-0434 
 Vilniaus BK 
 CBC 
 
 
8  Darius Sirvydis 
 Romas Kulieša 
51.64  1981 
 1965 
35+
50+
 2019-0583 
 2019-1174 
 CBC 
 CBC 
 MX-K.Janutaitė.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.