Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

N badminton Taurė
  Data:  2018-11-10 10:00 - 2018-11-10 20:00   Nuostatai
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 12           1.6 
   8           1.2 
   8           0.9 
   6     2       1.2 
 10           1.4 
 Suaug D 
 11           0.8 
 10           0.4 
   4     1       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Artūras Jonuškis 
 Audrius Lesinskas 
1,104.17  1965 
 1971 
50+
45+
 2020-0831 
 2020-0829 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-V.Bubulytė.
 MX-V.Navardauskaitė.
2  Elmoras Adakauskas 
 Algimantas Plytnikas 
1,018.20  1973 
 1955 
40+
60+
 2020-0394 
 2020-0043 
 Panevėžio BK 
 Vilniaus BK 
 
 
3  Žanas Ramonas 
 Ramūnas Paškevičius 
478.20  1971 
 1969 
45+
45+
 2020-0801 
 2020-0218 
 Setas 
 Setas 
 
 MX-J.Paškevičienė.
4  Laisvydas Liaudanskas 
 Tomas Grigas 
464.93  1987 
 1980 
Suaug
35+
  
 2020-0398 
 BK PLAY 
 Panevėžio BK 
 
 
5  Sergėjus Klodt 
 Tomas Pilukas 
314.24  1971 
 1974 
45+
40+
 2020-0392 
 2020-0629 
 Virus 
 Virus 
 MX-E.Mačiulytė.
 
6  Egidijus Bubulis 
 Gediminas Buitvydas 
145.30  2000 
 1990 
U-19
Suaug
 2020-0919 
 2020-0007 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
7  Gediminas Jauniškis 
 Albinas Zakarauskas 
107.70  1978 
 1977 
35+
40+
 2020-0027 
  
 Vilniaus BK 
 CBC 
 
 
8  Darius Sirvydis 
 Romas Kulieša 
51.64  1981 
 1965 
35+
50+
 2020-0342 
 2020-0658 
 CBC 
 CBC 
 MX-K.Janutaitė.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.