Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

N badminton Taurė
  Data:  2018-11-10 10:00 - 2018-11-10 20:00   Nuostatai
  Vieta:  N badminton, Savanorių pr. 176D, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 12           1.6 
   8           1.2 
   8           0.9 
   6     2       1.2 
 10           1.4 
 Suaug D 
 11           0.8 
 10           0.4 
   4     1       0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
3,507.58  1983 
 1982 
Suaug
35+
 2019-0147 
 2019-0146 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-L.Žibūda.
2  Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
1,768.33  1975 
 2001 
40+
U-19
 2019-0363 
 2019-0813 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-R.Saladžius.
 MX-A.Jonuškis.
3  Živilė Nečejauskaitė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
442.50  1989 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0633 
 2019-0111 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Celencevičius.
 MX-R.Zavackas.
4  Eglė Mačiulytė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
1,070.24  1988 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0536 
 2019-0448 
 Virus 
 CBC 
 MX-S.Klodt.
 MX-J.Masaitis.
5  Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
386.70  1988 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0443 
 2019-0407 
 CBC 
 CBC 
 MX-D.Sirvydis.
 MX-M.Armonas.
6  Viltė Navardauskaitė 
 Jūratė Paškevičienė 
252.46  2000 
 1971 
U-19
45+
 2019-0901 
 2019-0109 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-A.Lesinskas.
 MX-R.Paškevičius.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.